Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Canonfan #54630 üzenetére

    Ezt a témát már én is megpendítettem. Az a probléma, hogy az alkalmazásfejlesztők csak azt nézik, hogy mire van API. Könyvjelzők esetében csak a gyárira és Chrome -ra. Mondjuk ez valahol érthető. DE! Minden böngésző (legalábbis azok, amiket eddig én néztem), meghatározott mappában levő adatbázisfájlban tárolja a könyvjelzőit. Ezek nem csereberélhetők (próbáltam), de biztos vagyok benne, hogy konvertálhatók, hisz tulképp táblázatba rendezett adatokról van szó. Szvsz lehetne ilyen program, de én nem tudok róla, hogy lenne. Lehetséges alternatíva, hogy eleve egy külső alkalmazásban tárolod a könyvjelzőket. Nekem a Clipper+ -ra esett a választásom. Ez tulképp egy vágólap alkalmazás. Mindíg kéznél van, bármit, bárhol kijelölök és másolok, automatikusan mentődik. Megjelenik minden megosztás menüben. Pl. Youtube videók linkjeit is ezen keresztül nyitom meg a kliensben és a Playen, a megosztás gombra is megjelenik, így ide is tudok alkalmazást linkelni telóval. Vagy lehúzom a rolót, rábökök és bármelyik létrehozott cimkét kiválaszthatom. Lehet az könyvjelző, jegyzet, korábban vágólapra másolt szöveg, stb. Droidok között ezeket tudja szinkronizálni, vagy json kiterjesztéssel (szerkeszthető szövegfájl) menteni. Szóval elég sokoldalú alkalmazás. Nekem nagyon bevált.

Új hozzászólás Aktív témák