Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz zek47 #49699 üzenetére

    Nehéz ügy. Szerintem csak résztapasztalatokat fogsz kapni, amikből neked kell összerakni a képet. Nem írtál beszerzési forrás igényt. Ha terminált akarsz használni, akkor pl. Android Terminal Emulator. De ehhez, (meg amit ezzel kapcsolatban szeretnél) rootolnod kell. Ha a garit is meg akarod őrizni, akkor olyan Tab kell, aminél az eredeti állapot nyom nélkül visszaállítható, vagy olyan forrás, aminél a root nem minősül garanciavesztőnek. Hazai viszonylatban pl. a Concorde, Wayteq ilyen. Ezek viszont kínai alapú Tabok.
    Az sem mindegy, hogy mi kell bele. SIM, GPS, stb.
    A billentyűzet fajtáját sem említetted. A vezetékeseket kezelik. A 2,4GHz -eseket is. Ilyenből sztem érdemes kombót venni, hogy ne külön adapter legyen az egérhez, bill -hez. Én Logitech MK220 -at használok. Lehet bluetooth eszköz is. Adapter nélkül HID profilos eszközöket tudsz csatlakoztatni. Nekem Logitech M555b egér és Apple bt. bill. van. A Magyar billentyűzetkiosztás kezeléséhez kell az External Keyboard Helper. DE! Ebben az esetben nem elég a SOC, kell a pontos BT modul típusa (legalábbis kínai vonalon). Pl. Rockchip 3188 -ban lehet 2.1 -es Mediatek modul. Ez nálam rendszeresen dobja az egyik eszközt. De lehet v4.0 -ás AP6210 is, ami viszont atom stabil. Van most egy Onda V975M tab. Ebben egy új, Amlogic M802 SOC van (Mali450 GPU). Elég ütős cucc. A BT verzióban AP6210 van. Egy hozzáértő srác nemrég vett egyet. Elég pozitívan nyilatkozott róla. Azt írta, lesz róla teszt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák