Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz zetecR #149565 üzenetére

    Offba tettem mert igazi megoldásom nincs.. Nem pont így írva de ez engem is érdekel régóta.. most kicsit utánaolvastam és rendszerfüggő: egész sok rendszeren meg lehet csinálni, hogy a megosztáskor felugró menüben ha sokáig nyomsz egy elemet akkor lehet mozgatni és lehet rögzíteni is hogy a rendszer ne mozgassa az algoritmusa szerint (amit az Android 10-el egyszer el is rontottak szépen meg elvileg talán meg (vagyis vissza) is csináltak az AOSP Android 11 forrásban - persze hogy ez a gyári egyéb ROM-okban hogy van.. nem tudom mert MIUI-n most néztem és hosszan nyomva ugyanazt csinálja mint röviden nyomva..). Azt írja az Internet népe hogy Nougat óta van erre lehetőség de életemben sose nyomkodtam hosszan ezeket így nem tudom megmondani hogy megy-e. Esetleg próbáld hosszan nyomni, mozgatni.. A Sharedr-t találtam mint amolyan alternatíva ami amúgy csodásan működik (úgy értem tényleg, meg is tartom) - csak nem a Google appokkal, mert azoknak valami saját metódusa van, nem a rendszert használja.. erről ír is a Sharedr FAQ-ja mondjuk ezért nagy gratula a Google-nek.. de hátha javítval lesz R-en :D

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Új hozzászólás Aktív témák