Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mobilizmo

    Topikgazda

    válasz svgyula #142244 üzenetére

    Androidos telefont vásároltál, nem tudom mire számítottál? Valójában ezek nélkül nem is értelmes ezeket a telefonokat használni. De persze vannak olyan előtelepített alkalmazások amiket próbálnak ránk tukmálni, nincs is igazán szükségünk rá. Nem csak a "vas" meg a kinézet számít, tájékozódni kell milyen a rendszer, milyen alkalmazásokkal jön, jó-e az mind nekem, ha nem milyen ehetőségeim vannak megszabadulni a szükségtelenektől. Az is kiderülhet neked alapvetően nem is az "okos"telefon való. Olyan ez egyébként, mint a tévé előfizetések rendszere, ott is csomagot veszel, egy csomó olyan csatornával amit soha eszedbe sem jut nézni. De így az olcsóbb ezért tudomásul veszed. A "fusbuk szerviz szolgáltatás"-sal nem tudom pontosan mire gondoltál.
    Nem tudom, hogy a módszer még működik-e, de korábban lehetett root jog nélkül is törölni rendszer alkalmazást. Itt a leírás, de csak óvatosan, mert meggondolatlan használat esetén tönkre tudod vágni a telefont. Illetve még egy lehetőség, ha neked az értesítésekkel van alapvetően a gondod, akkor azt az alkalmazás engedélyeinél tudod megtenni. Például a Facebook-nál 17 fajta eseményre vonatkozóan tudod egyedileg beállítani vagy letiltani az értesítést, illetve van egy amivel az összeset tilthatod.

    Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

Új hozzászólás Aktív témák