- Samsung Galaxy S25 FE - fenséges, felejthető vagy felesleges?
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Milyen hagyományos (nem okos-) telefont vegyek?
- Nem tud dönteni az iFold a titán és az alumínium között
- iPhone topik
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Magisk
- Xiaomi Watch 2 Pro - oké, Google, itt vagyunk mi is
- Fotók, videók mobillal
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
Hirdetés
(használd a CYBSEC25PH kuponkódot további 20 ezer ft kedvezményért!)
-
Mobilarena
Az AMD vs. INTEL vs. NVIDIA topikban - ami eredetileg VGA topik volt - felmerült, hogy ne legyen a VGA-ra korlátozva a beszélgetés. Tekintettel arra, hogy ez a topik jóval kisebb forgalmú, így ezt most bezárjuk, és a másik topikkal összevonva ott folytatódik tovább a CPU, processzor téma is.
Aktív témák
-
MPowerPH
félisten
válasz
DudeHUN #1620 üzenetére
Az, csak nem ertem, hogyan. Nem fer bele abba a definicioba, amit anno az Intel megfogalmazott a HEDT -el kapcsolatban. A TR4 teljesen elkulonul egy asztalitol, mar ranezesre is latja az ember, a foglalat es a CPU merete arulkodo. Meg az ECC memoria support sem veletlenul van ott. Persze az is asztali, csak workstation.
Az AMD mashogy ertelmezi a HEDT fogalmat, ennyi. Naluk egy palettan van az, ami az Intelnel kulon van valasztva. Desktop es high-end desktop, eleg csak a magszamokra ranezni. Es nem vagyok benne biztos, hogy a jovoben az Intel nem igy tesz. Ebben a formaban mar nem lesz HEDT, az biztos. Tul koltseges, es az ar/teljesitmeny -ben magasan verve vannak az AMD altal.
Aktív témák
- Clair Obscur: Expedition 33 - Túl az 5 millión
- pechman8: 300B vs GU50 A Herceg és a Koldus
- Samsung Galaxy S25 FE - fenséges, felejthető vagy felesleges?
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- Autós topik
- Vicces képek
- PlayStation 5
- TCL LCD és LED TV-k
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- Azonnali készpénzes INTEL CPU NVIDIA VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Eladó Realme gt neo 2 5g Dobozában tokkal
- Bomba ár! Lenovo 14W Gen2 - AMD 3015e I 4GB I 128SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Garancia!
- 35" ASUS ROG Swift PG35VQ curved GAMER monitor
- DELL Universal Dock D6000 docking station (452-BCYH) (DisplayLink)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest