Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maestro87

    őstag

    válasz kisza25 #454 üzenetére

    VGA-ra most nem akarok költeni 30 000-et. :N Majd figyelem az árakat és amikor olcsóbb lesz, akkor veszek egyet. És akkor mehet majd CrossFire-be is az alaplapival. :D
    Meg amúgy is csak nyáron van időm játszani, és amikor nem játékra kell a gép, akkor a monitort átdugnám majd az integrált VGA-ra, hogy kevesebbet fogyasszon. Tudom, hogy már most is vannak idle-ben 10-12W-ot fogyasztó karik (HD 5750-est ajánlották), de mi van akkor ha már nem lesznek, csak 30-40W-ot fogyasztók?

    Tudom, az alaplapnál az UCC-t kell figyelni, hogy melyik támogatja. Akkor lehet egy X3-asnál maradok, még meggondolom. 2 év múlva úgysem fog semmit sem érni, akkor meg minek költsek többet rá. :DD

    Én azt olvastam, hogy a SB850 támogatja már a CrossFire-t is. Szerintem jól jön ez a funkció egy későbbi VGA bővítésnél. Viszont most alaplap keresésnél találtam olyat is ami nem SB850 (7xx) és az is támogatja, akkor nem tudom a cikk írója honnan vette ezt. (Egyébként tegnap olvastam először erről a funkcióról. xD)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák