Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btf

    aktív tag

    Sziasztok!

    Rendelem az Amazon.com-tól egy-két DVD-t.

    2 hétre rá meg is jött a csomag, de az egyik sorozatnak 2 lemeze is sérült. (1 csupa karc, 1 ujjlenyomatos--> pedig újat rendeltem) :Y

    Leírná valaki a reklamáció menetét?

    Ha visszaküldöm, mennyi a postaköltég?

    Ajánlottnak kell feladni? Azt a bubis borítékot a postán kell kérni? (tényleg nem tudom, lépésről lépésre, szájbarágósan kéne leírnotok a választ) :D

    [ Szerkesztve ]

    “Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

  • btf

    aktív tag

    Sziasztok

    Rendeltem egy PS4 játékot Amazon.de-ről normál szállítással feb. 18-án, most hétfőn kellett volna megérkeznie. (Dispatched from and sold by Amazon)

    Kedden hívtam az ügyfélszolgálatot, mondták hogy jövő hétfőig várjak, ha nem kapom meg addig hívjam őket, és express feladnak egy másikat.

    Gondolom futárral küldenék, én viszont tuti nem tudom majd átvenni. (normál postánál csak bedobnának egy értesítőt)

    Lehet majd más címre kérni az express szállítással jövő példányt? (melóhely)

    [ Szerkesztve ]

    “Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

  • btf

    aktív tag

    Sziasztok

    Felfüggesztették az Amazon accountom, mert gyanús tevékenységet észleltek. (kb. 200e ft értékű vásárlás + vmi Ohiói cím, Bp-i vagyok)

    1 éve vásároltam utoljára, kérték a bizonyítékot (bankkártya utolsó 4 számjegye + banki kivonat, + elküldtem nekik a tavalyi vásárlásom számát)

    Nem volt nekik jó, mert mint kiderült egy teljesen más bankkártyáról kéne bizonyítani hogy az enyém.

    Tehát ha jól sejtem feltörték a fiókom (volt kétfaktoros azonosítás rajta) és hozzáadtak egy másik bankkártyát.

    Kár nem ért, az internetes vásárlást is tiltottam, fogok másik kártyát csináltatni.

    Ilyenkor buktam a fiókot? Vagy van valami kontakt akinek szólhatok hogy az nem az én kártyám amit bizonyítani kéne? (egyelőre bármit csatoltam a sablonlevél jön vissza, hogy az xxxx végű kártyáról kéne vmi bizonyíték)

    @ Remov --> Nagyon köszi a gyors választ! :R

    [ Szerkesztve ]

    “Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

  • btf

    aktív tag

    válasz Remov #10401 üzenetére

    Mégegyszer köszi a gyors választ!

    Annyit kérdeznék hogy a személyinél kitakarjak valamilyen infot? (nem csináltam még ilyet azért kérdezem)

    “Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

Új hozzászólás Aktív témák