Hirdetés
- Négyfelé kanyarodhat az iPhone 19 kijelzője
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Milyen okostelefont vegyek?
- Apple Watch
- Az S25-ön is kipróbálható a One UI 9
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Plug Life
senior tag
Megoldás keres problémát
-
pusszycat
nagyúr
Melyik is volt az a telefon amelyikkel a dinnyét lékelték a prómóban, h mutassák milyen erős?

-
totron
addikt
Az ilyen még a tekintettől is hajlik, hát még egy táskás utaztatástól, ne adj isten seggzsebtől.
-
Reggie0
titán
Az egy folog, hogy jobban is nez ki, ha sik, de ez a kiallokameras formedveny allandoan fennakad a farmer zsebeben, taska zipzarjaban, stb..
-
Loik
aktív tag
Tetszik ez a szilícium-karbon megoldás a nagyobb energiasűrűséggel, de sokkal hasznosabb lenne, ha maradnának a telefonok 7-9 mm vastagok és sztenderd lenne végre a 7000 mAh-s akku.
-
judas13
veterán
Nem billeget az asztalon csak egy dolog - de nem álltak ki rezsók és egyéb furcsa kitüremkedések a hátoldalról egy letisztult formát alkotva, az volt az igazi. Tudom kell a hely az optikának, egyebek de akkor is.
Mindig nosztalgiával gondolok vissza azokra az időkre én is
-
Mr. Byu
aktív tag
-
Mr. Byu
aktív tag
Kell nekünk most egy ilyen újabb értelmetlen trend a mobiltelefóniában, mint üveges tótnak a hanyattesés...
-
judas13
veterán
-
Reggie0
titán
Hiaba vekony, ha a kamerasziget felakad mindenbe. Inkabb lenne sikban a hatlappal a kamera es lenne nagyobb az akku.
-
judas13
veterán
Akartam is írni, hogy akkor 5 alá kéne menniük ezügyben.

Nekem csak 6.18-as Huawei Ascendem volt
és nagyon akartam volna egy OPPO-t. -
Polarstar
nagyúr
-
Gaborz1
senior tag
Nem lesz a legvékonyabb, ugyanis a Mobilarénán is volt teszten kb. 9 éve az OPPO R5s, ami 4,9mm vastag volt. Tudom, mert nekem is volt ilyen telefonom.
-
pusszycat
nagyúr
Az eddigi legvékonyabb okos telefon valami 5.3 mm körül van emlékeim szerint. És kézbe véve bizony csak mosolyogni lehet rá, és érzed, hogy valami különlegest szorongatsz.
-
clon
senior tag
A "vékonyság" a jövő hiszen ha sikerül sima telefon esetén akkor rögtön lesz belőle fold meg zfold is ami végcél mert ugye ez meg a jelen csak még vastagok és drágák.
-
Danipicur2
tag
Annyira majmolják ezt a felesleges vékonyságot, hogy pár év múlva eljutunk oda, hogy annyira vékonyra fogják gyártani, hogy nem fog ráférni az oldalára az USB-C port (ami ugye 2,8mm vastag) és vágni fogja az ember kezét, pedig volt kezemben 2cm vastag Ulefone is, nem olyan kritikus az a vastagság se, a hosszú idők után megjelenő új akkutechnológiával meg inkább a kapacitást növeljék, hogy mondjuk az 1 napos üzemidőt feltolják 2-3-ra, ne a vastagságot csökkentsék, ami hajlíthatónál érthető is lenne, hogy összehajtva se legyen féltégla, de egy hagyományos mobilnál inkább növeljenek kapacitást.

Applenél az ultra slim telefon meg különösen ironikus úgy, hogy a múlt évtizedben futó agymenésük, miszerint minden legyen minél vékonyabb csak problémákat szült (Túlmelegedő Macbook Pro, 1 portos, elbukott "Macbook", hajló iPhone 6 stb.) és az iPadeken kívűl érdekesmód azóta már visszavastagodtak a termékeik
-
Danipicur2
tag
Annyira majmolják ezt a felesleges vékonyságot, hogy pár év múlva eljutunk oda, hogy annyira vékonyra fogják gyártani, hogy nem fog ráférni az oldalára az USB-C port (ami ugye 2,8mm vastag) és vágni fogja az ember kezét, pedig volt kezemben 2cm vastag Ulefone is, nem olyan kritikus az a vastagság se, a hosszú idők után megjelenő új akkutechnológiával meg inkább a kapacitást növeljék, hogy mondjuk az 1 napos üzemidőt feltolják 2-3-ra, ne a vastagságot csökkentsék, ami hajlíthatónál érthető is lenne, hogy összehajtva se legyen féltégla, de egy hagyományos mobilnál inkább növeljenek kapacitást.

-
pusszycat
nagyúr
-
Cannabis7
senior tag
-
Cassi
őstag
Nagyszerű, a világ legkisebb akksija lesz benne
-
lolal
senior tag
Vékony tepsi, vastag tepsi. Nem az a baj, hogy milyen vastag, hanem az hogy maguk a készülékek rohadt nagyok…
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- AliExpress tapasztalatok
- Crimson Desert
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Béta iOS-t használók topikja
- sHoWmaW: Casio F-91WB-1A stealth mod – LCD invertálás röviden
- Anime filmek és sorozatok
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Call of Duty: Modern Warfare 4 (2026)
- Lightyear - befektetési app
- Négyfelé kanyarodhat az iPhone 19 kijelzője
- További aktív témák...
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 512GB BLUE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL //
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 256GB BLUE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 256GB ORANGE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL
- Samsung Galaxy A55 128GB Normál Állapot,1 Év Garancia
- Moto G86 5G 8/256GB 0-perces Bontatlan 1 Év Garancia
- Samsung 850 PRO 2.5 512GB SATA3 SSD
- AKCIÓ! Apple MacBook Air 13 M1 8GB RAM 256GB SSD notebook garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPhone 13 Pro Max Blue 256GB használt karcmentes 100% akku 6 hónap garancia
- Sosem használt! Huawei Watch GT Runner 2 - 1 év garancia
- Egérpadok, billentyűsapkák(keycapek), csuklótámaszok /ARCANE/DUCKY/GLORIOUS/
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest




