Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zelota33

    csendes tag

    válasz tlala #112 üzenetére

    Szia! 2.5 éve kínlódok ugyanezen problémával. Itt, a fórumon is kértem már segítséget, anno egy HUAWEI MAGIC órával jártam ugyanezt a kálváriát, majd inkább eladtam és váltottam mic nélküli MI WATCH COLOR-ra. Az NFC miatt csábultam el újra, de éppen ma akartam visszaküldeni, mert az autóban gyakorlatilag lehetetlen azóta telefonálni, mióta az ACTIVE van a kezemen.
    Ma lett meg (véletlenül) a megoldás: kimenő hívást indíthatom a telefonról, amint felépül a kapcsolat, automatikusan a KOCSI kihangosítóján folytatódik a beszélgetés. Ugyanez igaz akkor is, ha közben kapok egy bejövő hívást. Egyetlen fontos dologra jöttem (MA) rá: az óra csak akkor nem zavar be, ha a KORMÁNYRÓL veszem fel a bejövő hívást, nem pedig a telót vagy az info-panelt nyomkodom az autóban. Tehát KORMÁNYRÓL felvéve jó akár bejövő hívás, akár már zajló beszélgetés közben érkező 2. hívás. Így minden flottul megy, s nem tereli az órára a hívást, amit - valljuk be - 140-nél nem igazán hallani. Még confcall is mehet nyugodtan a "normál" autós kihangosítón. Remélem másnak is segít! Nekem közel 3 évbe telt rájönni... :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák