Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kean_Sorbo

    őstag

    válasz jano_77 #10902 üzenetére

    Vannak érdekes csapatelosztások, az egyszer biztos. Tegnap nem egyszer fordult elő velem, hogy a csapatunkba berakott 2-3 6-os, de volt úgy hogy 4-es tankot. Én JagdTiger-rel , vagy Ferdinand-dal a középmezőnyben. Csak néztem. Fél perc után, mivel ezek ugye szaladgálnak, 2 vagy 3 mínuszban voltunk.

    Viszont fordítva is volt. Pont beleszaladtam egy ilyen rohangáló hármasba, az első három lövésem 3 kill.

    Rendben hogy scout tank, de ha a szerencsétlen mellé lőnek akkor is elhalálozik. Legalább két találatot ki kellene hogy bírjon, egy felderítő is.

    A másik.
    JTiger. Városi pálya, állok szemben 7-8-as tankokkal, osztom őket de mindhiába. Úgy nyelték el lövedékeket, mintha csak egy alkatrész lenne, ami hiányzik még belőlük. 10 lövésből 0 sebzés. Persze ledaráltak. Látom mire legyűrtek már a csapatom fele kampec.
    Mögöttem állt egy 10-es TD. Átváltottam rá, és nem akartam hinni a szememnek. Ugyanaz a szituáció. Tolta az IS, IS3 meg még valamibe a skúlót, de nem és nem akart sebezni. Azok meg lőhették az eget, akkor is 3-400 sebzéseket raktak oda neki. Na itt már elkezdtem gondolkodni.

    Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

Új hozzászólás Aktív témák