Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • semua

    csendes tag

    Sziasztok!
    Ide is beírom, mert esélyes, hogy táp baj. Remélem valaki megtudja erősíteni. Egyébként Chieftech CFT-650-14CS még garanciás.

    Az a bajom, hogy a gepem allandoan lefagy inditas utan kb 5 perccel. Nincs hibauzenet semmi csak negall minden. Elozmenye is volt ennek. Egy ideje folyamatos kekhalalt csinalt es volt ugy, hogy az ujrainditast se csinalta, mert kozben lefagyott. Mikor resetteltem volt h a monitor nem kapcsolt be es ujra kellett megint resettelni. Tegnap este megint kekhalal, megint lefagyas a kekhalal kozben es mikor resettelem nem kapcsol be, sot folyamatosan ujrainditja magat de nem kapcsolja be a monitort. Szetszedtem megmozgattam a videokartyat ramokat cserelgettem, semmi. Aztan az alaplapbol kihuzom a tapkabelt es vissza dugom, probalom inditani megy. Mikor toltom be a windowst (8.1) megfagy, van, hogy megakkor mikor a bios tolt be. Nagy nehezen folyamatos ujrainditasnak koszonhetoen eljutok a win betoltesehez, de hibauzenetet ir es nem akarja betolteni. Ujraraktam ma reggel a rendszert, de mikor a drivereket felraktam valami osszezavarhatta es ekapcsolas helyett kekhalal fogadott mindig, helyreallitast vegeztem es mukodott, nem raktam fel csak az ati drivert es a hangkartya drivert. Most meg mindig lefagy es van h nem akar megint bekapcsolni. Volt, hogy egyszer kiirta a whea_uncorrectable_errort rakerestem de ez minden lehet. Tud valaki segiteni, hogy mi lehet a baja?
    i5 3570k
    Asrock zzpro3
    Ati 7950
    Corsair 2x4gb 1600 mhz
    Kingston 500 GB
    Minden 2,5 eves

Új hozzászólás Aktív témák