Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz #54072192 #119 üzenetére

    Pontosan ezért nem használok Spy10-et. A w7 telemetriát ki lehet irtani könnyen, arra számos script és egyéb eljárás van. Nálam kb. 8 process fut a telepítést követő kb. 40-ből, és atom stabil a rendszer. Frissítés kilőve, manuálisan frissítek amikor azt én jónak látom (értsd: mem veszem jó néven, ha az oprendszer dönti el helyettem mikor frissít, ahogyan azt sem, ha jobban akarja tudni, hogy nekem milyen driverre van szükségem). Cégnél tettünk fel 10-eket a gépekre. Először egy frissítést követően elszállt az összes Wacom tábla, mert az MS szerint egy másik driver jobb lesz nekünk és önhatalmúlag lecserélte, majd a Creators update után elszállt az összes font a grafikai (Adobe) programok alól, ami különösen kedves volt 1 nappal a leadási határidők előtt. Már elnézést, de én dolgozni akarok és nem az oprendszer baromságaival foglalkozni! Azóta W7 ent ment vissza a gépekre, lebutítva, kiszedve belőlük mindent ami nem kell. Azóta sem volt semmi probléma, stabil, gyors, nem vágja haza a rendszert semmi, mert kontroll alatt van. Sajnos már csak 4 évünk maradt vele, aztán a support megszűnése miatt kénytelenek leszünk váltani, de nem várom ezt az "élményt".

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák