Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Maci-

    addikt

    válasz becikem #25940 üzenetére

    Tény, hogy a trampli jobb hüvejkujjammal (kis koromban szétvágta a fűnyíró :DDD ) valamiért sokkal könnyebb a Samun gépelni, mint a Sonyn. Nagyobb %-ban találom el a betűket. A képernyő is szebb és nagyobb a notification LED is (ami nálam plusz pont. LED fetisiszta vagyok).
    Viszont lomhább az egész rendszer és nincs előlapi stereo hangcucc és FM rádió sem....
    Az eddig együtt töltött 2 hét alatt 2x kellett Hard Resetelni és előlről kezdeni mindent. (igaz ma kiderült, hogy az egyik fölösleges volt, mert a LedBlinker volt a ludas).
    Nagy fájó pont, hogy az évek óta használt Fuel Log-nak a szoftveres billentyűi nem jelennek a fizikai gombok miatt, így hiába exportáltam ki több száz tankolási adatomat (napi 100km-t autózom, megvannak az előző autó mérései is és 2 motoromé is), a Samsunggal nem lehet importálni... :)) Írtam a fejlesztőnek, de hiába, nem válaszolt. Most egy másik app fejlesztőjével levelezek, hátha be tudja húzni a mentéseimet....

    Na ilyen nyűgöket vettem magamnak 172 ropiért. De mindegy, nem sírok! Minden jó, ha a vége jó. :)

    If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Új hozzászólás Aktív témák