Hirdetés
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Google Pixel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Telekom mobilszolgáltatások
- Hogy bírja a Xiaomi 17T Pro az egész napos városnézést?
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
noxon
őstag
Üdv, megjött az LG g pad 8.0 tablet, ha valakit érdekel írok majd róla véleményt

-
noxon
őstag
Nekem sincs még sajátom, barátnőnek van egy concorde one tab amiről jót vagy semmit alapon inkább nem írnék...
Ezek alapján a tesztek alapján szerintem el tudod dönteni, hogy neked elég-e a vas:
- LG G Pad 7.0 - a következő epizód
- LG G PAD 7.0 TABLET TESZT
Nekem nagyon bejön a 7.0Köszi elolvastam, nem írnak rosszat a 7.0-ról akkor a 8.0 is jó lehet, persze nem felső kategória... játékok is mennek ezen a hardveren azt írta a cikk.
-
Obyboy
addikt
Nekem sincs még sajátom, barátnőnek van egy concorde one tab amiről jót vagy semmit alapon inkább nem írnék...
Ezek alapján a tesztek alapján szerintem el tudod dönteni, hogy neked elég-e a vas:
- LG G Pad 7.0 - a következő epizód
- LG G PAD 7.0 TABLET TESZT
Nekem nagyon bejön a 7.0 -
noxon
őstag
Hát nekem ez lenne az első tablet, nincs viszonyítási alapom, az érdekelne, hogy egy ilyen hardware-en futnának-e a játékok lagmentesen pl modern combat 5 vagy asphalt 5... remélem lesz hamarosan teszt róla
-
Obyboy
addikt
-
noxon
őstag
-
Obyboy
addikt
A 8.0 adatairól vagy érkezésének időpontjáról nem szivárgott még ki semmi adat?
-
dsg012
csendes tag
-
pusszycat
nagyúr
-
vicze
félisten
-
vicze
félisten
-
tjb007
nagyúr
-
pusszycat
nagyúr
-
vicze
félisten
Melyik időzóna?

7.0-ás kiszivárgott.
-
pusszycat
nagyúr
-
vicze
félisten
Ma meg már holnapután van.

-
sajo13
senior tag
-
vicze
félisten
-
dsg012
csendes tag
Szerintem majd harmadnapra megtudjuk.
Amúgy sokat ne várj szerintem tőlük, szerintem mind olyan lesz, mint az LG G Pad 8.3, csak más-más méretben. Annyi különbséggel, hogy az újakban már lesz Knock-code. Esetleg még az elképzelhető, hogy egy lehelletnyit erősebb procit raknak bele, de ez nem fog szorozni/osztani.dehogy nem fog szorozni/osztani. ez a feladatuk
-
sajo13
senior tag
Szerintem majd harmadnapra megtudjuk.
Amúgy sokat ne várj szerintem tőlük, szerintem mind olyan lesz, mint az LG G Pad 8.3, csak más-más méretben. Annyi különbséggel, hogy az újakban már lesz Knock-code. Esetleg még az elképzelhető, hogy egy lehelletnyit erősebb procit raknak bele, de ez nem fog szorozni/osztani. -
vicze
félisten
-
elpatkorado
aktív tag
Nagyon jól néznek ki, jöjjenek hamar!

-
tjb007
nagyúr
Úgy látom, hogy sehol nem írtak több infót a készülékekről. Most vagy az van, hogy rajtad kívül befenyítették az egész világ irománygyártó gépezetét, vagy valójában te sem tudtál meg többet, csak amit le tudtál fordítani a külföldi hírfolyamokból. Azonban remek ötlet az a nem mondhatok többet sejtetés. Így úgy hat, mintha valóban többet tudnál ;-)
Úgy látszik titoktartási megállapodásról/nyilatkozatról nem hallottál még.
-
Fritz Teufel
addikt
-
MADcat
MODERÁTOR
Úgy látom, hogy sehol nem írtak több infót a készülékekről. Most vagy az van, hogy rajtad kívül befenyítették az egész világ irománygyártó gépezetét, vagy valójában te sem tudtál meg többet, csak amit le tudtál fordítani a külföldi hírfolyamokból. Azonban remek ötlet az a nem mondhatok többet sejtetés. Így úgy hat, mintha valóban többet tudnál ;-)
És ha igen? Most tuti megsértetted és már csak azért sem

-
pusszycat
nagyúr
-
berbatov2
senior tag
Úgy látom, hogy sehol nem írtak több infót a készülékekről. Most vagy az van, hogy rajtad kívül befenyítették az egész világ irománygyártó gépezetét, vagy valójában te sem tudtál meg többet, csak amit le tudtál fordítani a külföldi hírfolyamokból. Azonban remek ötlet az a nem mondhatok többet sejtetés. Így úgy hat, mintha valóban többet tudnál ;-)
En szemely szerint elhiszem neki hogy tudja

-
pusszycat
nagyúr
-
Fritz Teufel
addikt
Úgy látom, hogy sehol nem írtak több infót a készülékekről. Most vagy az van, hogy rajtad kívül befenyítették az egész világ irománygyártó gépezetét, vagy valójában te sem tudtál meg többet, csak amit le tudtál fordítani a külföldi hírfolyamokból. Azonban remek ötlet az a nem mondhatok többet sejtetés. Így úgy hat, mintha valóban többet tudnál ;-)
-
vicze
félisten
Fene, akkor rágom a körmöm holnapig.

Mondjuk az nem értem, hogy mi értele van így bejelenti, de hát ők tudják. Végül is 2 hír jobb mint 1.
Esetleg ötletnek felvetheted, hogy 1.nap bejelentés, csak hogy mi lesz 2.nap spec szivárogtatás 3.nap spec bejelentése.
-
tjb007
nagyúr
Ja úgy érted.
Hát mondjuk úgy, ha fizikailag hozzáfér valaki, akkor fel van törve, a hozzáférés védelmek semmit nem érnek. A kopogtatás pont annyira biztonságos, mint egy passzkód, és drasztikusan nagyobb százalékban működik.A biztonsághoz titkosítani kell a data-t, és kész, ahogy minden eszközön, ha adatbiztonságot akarsz.
@tjb007: Csak annyit, hogy reménykedjek vagy ne?


Be lettünk fenyítve, a jövőben visszább kell fognom magamat az infók szivárogtatásával kapcsolatban. -
#65577472
törölt tag
-
vicze
félisten
-
#65577472
törölt tag
-
Fritz Teufel
addikt
7"-os, egykezes használtra kihegyezve aka bengafon... ehhh, bazi öreg vagy már...

-
C$abi
aktív tag
Ez a sajtókép eléggé Nexus-szerűnek mutatja fel a táblagépeiket.
Részletes adatokat miért nem közöl a cikk? -
vicze
félisten
Ja úgy érted.
Hát mondjuk úgy, ha fizikailag hozzáfér valaki, akkor fel van törve, a hozzáférés védelmek semmit nem érnek. A kopogtatás pont annyira biztonságos, mint egy passzkód, és drasztikusan nagyobb százalékban működik.A biztonsághoz titkosítani kell a data-t, és kész, ahogy minden eszközön, ha adatbiztonságot akarsz.
@tjb007: Csak annyit, hogy reménykedjek vagy ne?

-
Graphics
Jómunkásember
-
tjb007
nagyúr
-
tomas51
senior tag
Hardwerről tudunk valamit?
-
Steve1207
veterán
A kopogást csak te tudod logikailag mit és merre, az ujjlenyomatot meg bárki leszedheti akárhonnan, hogy felhasználhassa (akár feloldja a készüléket stb stb)
-
vicze
félisten
-
Griff55
senior tag
-
pusszycat
nagyúr
Remélem Snapi 800 lesz. Mert ha nem akkor hol a fejlödés?

-
-Faceless-
őstag
Tetszenek remélem lesznek olyan jók, mint a G pad 8.3. Már csak egy dupla előlapi hangszóróval megtoldották volna simán nexus 10 utód lenne.
-
Steve1207
veterán
knock knock knock, Penny!
Ügyes dolog ez a kopogás, ezt nem tudják lenyúlni és felhasználni, mint a lenyomatot.
-
halkow
őstag
" ráadásul az ujjvonásokkal
ellentétben itt biztosan nem marad
meg a minta útvonala a
megjelenítőn. "csak az újlenyomatok

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Formula-1
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Vigneau interaktív lokálblogja
- Haditechnika, harcászat
- Arc Raiders
- Milyen asztali médialejátszót?
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Azonnali processzoros kérdések órája
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- További aktív témák...
- Új! Magyar karakteres iPad Magic Keyboard Fekete - 1 év garancia
- ÚJ! EZÜST Surface Pro 11 Ultra 5 236V 16GB 512GB 1 év gar
- újszerű iPad Pro 13" (M4) (2024) M4 chip Wi-Fi + Cellular 256GB silver ezüst Apple garancia
- Amazon Kindle Paperwhite 1 Háttérvilágításos
- Szinte új Samsung Tab S10 Ultra 12/512Gb eladó
- MiniITX GAMING PC! Ryzen 7700 / RTX 5070 / B850I / 32GB DDR5 / 2TB NVMe / 750w Gold! BeszámítOK
- AKCIÓ! Microsoft XBOX Series X 1TB SSD fekete játékkonzol Starfield extrákkal garanciával
- BESZÁMÍTÁS! 8TB WD GOLD WD8004FRYZ HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- ÚJ könyv: Walter Isaacson Elos Musk - keménykötésű
- Samsung Galaxy S26 Ultra - Black - 256GB - BONTATLAN - 3 Év Jótállás
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest




De ha nem tudsz szorozni osztani egy műveletből az valóban nem túl jó. 
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)



