Hirdetés
- Nem kicsi teleppel jöhet a Vivo X Fold6
- One mobilszolgáltatások
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- A Galaxy S27 Pro meglepően nagy akkut kaphat
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
s3nsitivity
addikt
-
KonZumo
tag
Na ne szivassatok már... Mi az h csak 800? Note 3mon bőven elég bivaly mindenre
-
gzbotii
nagyúr
-
Luck Dragon
támogató
" C
gyártásba kezd ARM alapokon. A
rendszerchip Odin néven tűnt fel
és a kiszivárgott információk
szerint az ARM big.LITTLE
architektúráját alkalmazva négy
2,2 GHz-es Cortex-A15-ös
maggal, illetve négy 1,7 GHz-es
Cortex-A7-es maggal rendelkezik
majd. Koreai források szerint az
LG a TSMC-vel gyártatja az Odin
processzort, amely 28 nm-es
gyártástechnológiával készül.
Korábban felmerült az is, hogy az
LG az új G3-as okostelefonjában
debütál majd az Odin Octa-Core
SoC-je, most azonban a dél-
koreai ETNews megcáfolta ezt,
információjuk szerint az LG
Qualcomm chipet használ majd a
várhatóan QHD felbontású
kijelzővel rendelkező
okostelefonban.
Állítólag a tömeggyártás közel van
már, azonban az Odin végső
dizájnja nincs még kész,
valamilyen probléma van vele,
ezért nem kerül bele a G3-ba. A
gyártó várhatóan majd egy
olcsóbb okostelefonban fogja
bemutatni a saját ARM
processzorát a jövőben, valamikor
az év második felében."csak snapi 800 as szintet tud sajnos

Szerintem a 800- as színtel is bőven kielégítő, hisz a mostani felbontást is könnyedén elviszi. Talán a felx 2 nél is így alakul, ha csak nem növelik a felbontást.
-
Retekegér
MODERÁTOR
-
s3nsitivity
addikt
-
Ali G.
senior tag
Az első G Flex is öngyógyító volt.

(#11) Ali G.
Szerintem meg pont felakarják vele dobni a készüléket ha már az elsőt nem vitték annyira.

nekem a második sem kell

-
s3nsitivity
addikt
-
RECSKA
veterán
-
s3nsitivity
addikt
-
stilo18
addikt
-
Fr0z3n
őstag
Nekem az az egy a furcsa, hogy pont Odinnak hívnák, mint a Samsung szoftverét?
-
halkow
őstag
-
Giorgio1313
aktív tag
Lejönnének 5 collra meg full hd lenne akkor már venném is az újat
így is épp nem ezt választottam pedig iszonyat jópofa telefon -
total90
támogató
" C
gyártásba kezd ARM alapokon. A
rendszerchip Odin néven tűnt fel
és a kiszivárgott információk
szerint az ARM big.LITTLE
architektúráját alkalmazva négy
2,2 GHz-es Cortex-A15-ös
maggal, illetve négy 1,7 GHz-es
Cortex-A7-es maggal rendelkezik
majd. Koreai források szerint az
LG a TSMC-vel gyártatja az Odin
processzort, amely 28 nm-es
gyártástechnológiával készül.
Korábban felmerült az is, hogy az
LG az új G3-as okostelefonjában
debütál majd az Odin Octa-Core
SoC-je, most azonban a dél-
koreai ETNews megcáfolta ezt,
információjuk szerint az LG
Qualcomm chipet használ majd a
várhatóan QHD felbontású
kijelzővel rendelkező
okostelefonban.
Állítólag a tömeggyártás közel van
már, azonban az Odin végső
dizájnja nincs még kész,
valamilyen probléma van vele,
ezért nem kerül bele a G3-ba. A
gyártó várhatóan majd egy
olcsóbb okostelefonban fogja
bemutatni a saját ARM
processzorát a jövőben, valamikor
az év második felében."csak snapi 800 as szintet tud sajnos

Lehet, hogy "csak", de mi van ha annal sokkal kevesebbet fogyaszt es esetleg jobban optimalizalni is tudtak az Androdiot?
Ez kb. olyan, hogy pl. a Lumia 520 milyen gyenge egy S5-hoz kepest, de meg is szebben fut... -
s3nsitivity
addikt
-
Ali G.
senior tag
ennek sincs értelme hogy az LG saját procival adja ki a készülékeit, de nem valami nagy szám lesz ha G flex-ben debütál majd

-
saelin
veterán
Öngyógyító? Élő fából lesz?

-
spuros
őstag
Mint amikor a 3D-s technikát nyomatták (Optimus 3D)... Elsők voltak, kihozták, kipróbálta a nép (volt nekem is) és el is tűnt mintha soha nem is létezett volna. Remélem itt nem ez lesz.. Az öngyógyító trükk nekem is jobban mozgatja a fantáziám...

-
moleculez
veterán
En az ongyogyito hatlapot hiányolom tömegesen.
-
s3nsitivity
addikt
-
#24536576
törölt tag
-
Dr. X
aktív tag
Mi lett a hajlított telefonokkal? Miután kijött tavaly a Samsung és az LG egy-egy telefonnal, azt hittem ez lesz az új trend. Nem mintha engem érdekelne, de hajlított telefon áradatra számítottam.
-
halkow
őstag
" C
gyártásba kezd ARM alapokon. A
rendszerchip Odin néven tűnt fel
és a kiszivárgott információk
szerint az ARM big.LITTLE
architektúráját alkalmazva négy
2,2 GHz-es Cortex-A15-ös
maggal, illetve négy 1,7 GHz-es
Cortex-A7-es maggal rendelkezik
majd. Koreai források szerint az
LG a TSMC-vel gyártatja az Odin
processzort, amely 28 nm-es
gyártástechnológiával készül.
Korábban felmerült az is, hogy az
LG az új G3-as okostelefonjában
debütál majd az Odin Octa-Core
SoC-je, most azonban a dél-
koreai ETNews megcáfolta ezt,
információjuk szerint az LG
Qualcomm chipet használ majd a
várhatóan QHD felbontású
kijelzővel rendelkező
okostelefonban.
Állítólag a tömeggyártás közel van
már, azonban az Odin végső
dizájnja nincs még kész,
valamilyen probléma van vele,
ezért nem kerül bele a G3-ba. A
gyártó várhatóan majd egy
olcsóbb okostelefonban fogja
bemutatni a saját ARM
processzorát a jövőben, valamikor
az év második felében."csak snapi 800 as szintet tud sajnos

-
pit stop
addikt
Flex-ből jöhetne egy telefon méretű változat.
Saját processzor pedig nem rossz, csak nehogy túl sok legyen újdonságokból. -
phanze
aktív tag
-
Ricardo
titán
Saját Processzor? Ez érdekes lehet.
A Flex legnagyobb dobása nem az volt, hogy hajlított volt a kijelző, hanem, hogy valamennyire hajlítható is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- BESZÁMÍTÁS! Lenovo Legion Duel 2 512GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- Moto G86 5G 8/256GB 0-perces Bontatlan 1 Év Garancia
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 512GB BLUE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL //
- Google Pixel 9 Pro XL 16/128GB 1 Év Garancia Újszerű Dobozzal Tokkal
- BESZÁMÍTÁS! Samsung Galaxy S24 Ultra 256GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- Jó ÁRON ELADÓ! Üzleti HP Elitebook 1040 G9 4g modem! / i5-1245U 16GB 256GB FHD+
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T590 - i5-8GEN I 16GB I 256GB SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gari!
- Csere-Beszámítás! Gamer PC-Számítógép! I9 9900K / RTX 2080Ti / 16GB DDR4 / 1TB SSD
- Telefon felváráslás!! Samsung Galaxy S22/Samsung Galaxy S22+/Samsung Galaxy S22 Ultra
- BESZÁMÍTÁS! Lenovo Legion Go 512GB SSD játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest









