Hirdetés
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- A hagyományos (nem okos-) telefonok jelene és jövője
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Négyfelé kanyarodhat az iPhone 19 kijelzője
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
halkow
őstag
asztali progikra pont tökéletes lenne
-
usbee
veterán
Messzi usa-ban van 64 gb-os eMmc-vel, hozzánk valamiért nem ezt hozták.
Én várok egy kábelt kínából, aminek a segítségével próbálok egy dokkoló-szerűséget összehozni, ha beválik, rajta lesz otthon a nagy külső vinyó mindennel, az sd-re pedig mennek a legszükségesebb dolgok, onnantól asztaliként is funkcionál majd

Örülök, hogy lecseréltem rá a droidos tabomat, sokkal élhetőbb számomra, és nem korlátoz le semmiben. Ráadásul olcsóbb volt, mint egy új Nexus vagy Gpad

igen, ugyan így vagyok ezzel én is: Sokkal több lehetőséget ad, mint egy Android.

-
Gzolo
senior tag
Messzi usa-ban van 64 gb-os eMmc-vel, hozzánk valamiért nem ezt hozták.
Én várok egy kábelt kínából, aminek a segítségével próbálok egy dokkoló-szerűséget összehozni, ha beválik, rajta lesz otthon a nagy külső vinyó mindennel, az sd-re pedig mennek a legszükségesebb dolgok, onnantól asztaliként is funkcionál majd

Örülök, hogy lecseréltem rá a droidos tabomat, sokkal élhetőbb számomra, és nem korlátoz le semmiben. Ráadásul olcsóbb volt, mint egy új Nexus vagy Gpad

-
calocsay
tag
Erről van szó! Már nagyon vártam egy megfizethető Windows tabletet. Teljesen zsír!
-
Luck Dragon
támogató
Asus párti vagyok, de ez most meg fogott.
-
C$abi
aktív tag
Nagyon tetszik a tablet csak ez a szürke szín kicsit gagyi hatást kelt.
-
usbee
veterán
persze, tudom.
a fentebb említett Toughpad pl. kiváló lenne nekem, csak nem 2500 dollárért.
annak nem tudom, hogy cserélhető-e, de eleve 128 GB-tal jön gyárilag, szóval tökmindegy. -
tjb007
nagyúr
Létezik ilyen csak, csak nem a 8 hüvelykesek között. Ezeknél álmodni is felesleges ilyenről (legalábbis a konzumer termék esetén), perszer ettől még lehet

-
usbee
veterán
Nekem igazából egy két asztali program kéne: Avast, Chrome, 1-2 tőzsdei program, metatrader, teamviewer és nagyjából ennyi.
Ez talán elfér.
Én is encore-t akarok amúgy, nagyon jó árban kezd lenni (86k).
USB elosztót nem próbáltál még? Én most rendeltem egy ilyet.
Amúgy az Encore-t pont azért venném mert lehet teljes asztali gépként használni. HDMI-ről monitorra kikötni, micro usbről be a konektorba, mellé bluetotth-os egér és bill.Nekem a monitorba van beépítve egy USB Hub, azt használom.

-
margithid
veterán
Nekem igazából egy két asztali program kéne: Avast, Chrome, 1-2 tőzsdei program, metatrader, teamviewer és nagyjából ennyi.
Ez talán elfér.
Én is encore-t akarok amúgy, nagyon jó árban kezd lenni (86k).
USB elosztót nem próbáltál még? Én most rendeltem egy ilyet.
Amúgy az Encore-t pont azért venném mert lehet teljes asztali gépként használni. HDMI-ről monitorra kikötni, micro usbről be a konektorba, mellé bluetotth-os egér és bill. -
usbee
veterán
Tudom, mert van Encore-om.
Én azért nem bánnám, ha mondjuk egy 64 GB-os 1,8-as SSD lenne benne, azt meg főleg nem, hogyha cserélhető lenne.
Illetve az nem lenne ám gond, ha tudnám egyszerre tölteni, és billentyűzetet, egeret használni. -
zdanee
őstag
-
margithid
veterán
hogyne, de az SD kartyara telepitett app-k sebessege vetekszik a csigae'-val ! !
Asztali alkalmazások esetében is? Egy normális class 10es kártyával?
-
Dr.FantastiK
őstag
-
margithid
veterán
nem, hogy nem hátrány, hanem minimum a 2 GB. 3 vagy 4 GB meg már elfogadható.
Ezekre a cuccokra nem szabad úgy tekinteni, mint az Android vagy iOS alapú tabletekre, mert közük nincs egymáshoz.
Ezek notebookok, mini méretben, notebookos szoftverrel és notebookos hardverrel.
Szóval igen, a 2 GB is már határeset. a 32 GB eMMC meg egyenesen vicc.
Gyakorlatilag van egy X86-os PC-d, aminek pont a legnagyobb előnyét nem tudod kihasználni, hogy egy X86-os hw dolgozik benne.
Egy 128 GB SSD-s, 3 GB RAM-os, 8"-os tablet, 2 vagy 3 full USB-vel, különálló töltő csatlakozóval, kamera nélkül, HDMI csatlakozóval, BayTrailT-vel - na ez lenne a tökéletes tablet.
És van is ilyen, igaz, HDMI nélkül, de i5-tel, és 7"-os kijelzővel, a Panasonic Toughpad, csak az qrvadrága.
Na az A nagybetűs tablet számomra.

emellett az iPad csak egy gagyi kvarcjáték.

Azért nem rossz ez, asztali alkalmazáasokat lehet SD kártyára is telepíteni és létezik usb elsoztó is
2 GB ram szeritnem is kevés, de evvan
. -
usbee
veterán
nem, hogy nem hátrány, hanem minimum a 2 GB. 3 vagy 4 GB meg már elfogadható.
Ezekre a cuccokra nem szabad úgy tekinteni, mint az Android vagy iOS alapú tabletekre, mert közük nincs egymáshoz.
Ezek notebookok, mini méretben, notebookos szoftverrel és notebookos hardverrel.
Szóval igen, a 2 GB is már határeset. a 32 GB eMMC meg egyenesen vicc.
Gyakorlatilag van egy X86-os PC-d, aminek pont a legnagyobb előnyét nem tudod kihasználni, hogy egy X86-os hw dolgozik benne.
Egy 128 GB SSD-s, 3 GB RAM-os, 8"-os tablet, 2 vagy 3 full USB-vel, különálló töltő csatlakozóval, kamera nélkül, HDMI csatlakozóval, BayTrailT-vel - na ez lenne a tökéletes tablet.
És van is ilyen, igaz, HDMI nélkül, de i5-tel, és 7"-os kijelzővel, a Panasonic Toughpad, csak az qrvadrága.
Na az A nagybetűs tablet számomra.

emellett az iPad csak egy gagyi kvarcjáték.

-
Dr.FantastiK
őstag
legalabb WiFi van benne ?
-
tjb007
nagyúr
-
druzil
tag
Jaa, hogy ez nem a mobil változat. Ezt nem tudtam. Nem a mobilos os lesz ingyenes 10 célnál kisebb tablakra?
-
Gzolo
senior tag
Igen, de ezen asztali win 8.1 fut, és ott nem hátrány a 2 gb. Nekem sima Encore van hónapok óta és nagyon meg vagyok vele elégedve, sokkal több mindenre lehet használni, mint az Androidos társait. És a 8.1 zseniális, Microsoft nagyon jól kitalálta az érintős Win-t.
-
zdanee
őstag
Lesz belőle 2GB-s verzió is, opcionálisan $50 felárért. Csak akkor nem lehet leírni a szépen csengő $199-es árcédulát. Amúgy a Dell Venue 8 Pro tabletem alapfeladatokra ritkán használ többet, mint 1GB RAM, ha keményebb asztali programokat futtatok (ami nem jellemző egy ilyen eszköznél), akkor megy feljebb csak a RAM-használat. Plusz ez nem egy Android, ez nem fogja bezárni a programjaidat, csak mert fogytán a RAM. Belassul, meg elkezd swapelni, de nem fog összeomlani.
-
tjb007
nagyúr
-
druzil
tag
-
csab2
veterán
-
druzil
tag
-
big-J
őstag

1 giga rammal tényleg nem sok értelme van sajnos, lett volna 50 dolcsival drágább de 2 gigával akkor.Ja, itt hasaltatták el maguk, azért a négyszállas procihoz 2g jár...
Pedig milyen közel volt, hogy rendesen a kívánságlistára kerüljön...
-
satz18
őstag
-
BazsiBazsi
aktív tag
-
Dr.FantastiK
őstag
'' Miért is lehetne vele telefonálni ? ''
Mert maskepp szamomra haszontalan jatekszer.

mit ? bogarasszam a tenyernyi kijelzon az excell tablakat ? ?
+hogy alig par csempe es teli a Desktop'
-
usbee
veterán
A neve alapján sokkal jobbnak kellene lennie, mint az első Encore-nak.
Ez így max. Encore Lite. (Vagy Encore 2 Neo+ Turbo GB Edition
) -
margithid
veterán
1 GB Ram miatt ez semmire nem lesz jó.
Amúgy itthon is van már elég jó áron sima encore, 85k körül 2 év gyári garanciával. Az szeritnem teljesen korrekt ár érte. -
ivana
addikt
csak 1GB RAM van benne akkor hulladék

Egyébként se valami túl szép darab ezzel az ezüst színnel.
-
Steve1207
veterán
Nekem is felüdülés olcsó szegmensben Windows-os tabletet látni. Imádom a droidot, de főként telókon, tabletekért amúgy se rajongok annyira, de ezt szívesen használnám így látásra is!
-
tjb007
nagyúr
Máris elmegy sokak kedve, amikor leírom, hogy csak 1GB RAM van benne. Igen, jól olvassátok, ennyi van benne. Többek közt ezért kerül kevesebbe, mint az Encore.
Amúgy ugyanaz a Z3735F-es Atom van ebben is, mint az Androidos Excite Go-ban.(#9) Dr.FantastiK
Miért is lehetne vele telefonálni

-
BoC1ka
senior tag
''(I) a nagyobbik pedig tízhüvelykes, 1280 × 800 képpontos megjelenítővel érkezik.(/I)..''
a kis 5-5.x coll-os 'telefonokra' bezzeg nyomjak a 2560 x 1440 -et.

Haló! árazást olvastad?
199 dollár...valahogy ez pofátlanul kevés nekem. -
Dr.FantastiK
őstag
es akkor Telefonalni lehet vele ! ugye ?
-
Tybee000
aktív tag
ajj nekem is kellene már vmi hasonló masina

-
Fr0z3n
őstag
''(I) a nagyobbik pedig tízhüvelykes, 1280 × 800 képpontos megjelenítővel érkezik.(/I)..''
a kis 5-5.x coll-os 'telefonokra' bezzeg nyomjak a 2560 x 1440 -et.

Vérpistikéknek kell. Kiszúrja a szemét a pixel 5 colon a full HD felbontás.
Jó cucc, de a vivotabom nem adnám érte.
-
gery2123
őstag
Ha ilyen áron lesz itt is, akkor bízony lehet egy 10 coll benevezek.
-
Dr.FantastiK
őstag
''(I) a nagyobbik pedig tízhüvelykes, 1280 × 800 képpontos megjelenítővel érkezik.(/I)..''
a kis 5-5.x coll-os 'telefonokra' bezzeg nyomjak a 2560 x 1440 -et.

-
ronson
őstag
Sokkal jobban tetszik egy ilyen táblagép, mint akármelyik androidos cucc.
Majd mindjárt jönnek a kínai tablet rajongó mazohisták és kapsz a pofádra.

-
turbulencia8
addikt
Sokkal jobban tetszik egy ilyen táblagép, mint akármelyik androidos cucc.
-
kengyel
nagyúr
Ez nekem is tetszik !
-
tomi613
aktív tag
Ilyen kell nekem!

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Rap, Hip-hop 90'
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- E-book olvasók
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- További aktív témák...
- iPad 11 128GB Wifi Újszerű/2027.03.15.Apple Gar./Akku 100%/p4908
- Samsung Galaxy S10 Lite 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- szinteÚJ! FEKETE Surface Pro 10 Intel Core Ultra 5 135U 16GB 1000GB 1 év gar
- ÚJ! EZÜST Surface Pro 11 Ultra 5 236V 16GB 512GB 1 év gar
- ÚJ! EZÜST Surface Pro 11 Ultra 5 236V 16GB 1000GB 1 év gar
- Dell Latitude 3301,13.3",FHD,i5-8365U,8GB RAM,256GB SSD,WIN11
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Blue -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5331
- MacBook felvásárlás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- ASUS ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI D4 Alaplap
- Apple iPhone 14 Pro Max 128 GB Black 100% Akku 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest








)




