Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haematuria

    újonc

    Vettem egy Asha 205 készüléket, mert dual simes és qwertz-es ketyerére fájt a fogam. Megtetszett a formája, mert valljuk meg elég jól néz ki! (egyéni véleményem, hogy az eddigi legállatabb qwertz-es telefon dizájn)
    Leírom a benyomásaimat, hátha valakit érdekel:
    A két sim kártyát gond nélkül kezeli. Ha van netes előfizetés, akkor egy ócska, tetűlassú böngészdénk van, akárhogy is propagálta a Nokia (Lomha, meg hozzá a kis kijelző, szégyenteljesen kevés optimális betekintési szöggel). A facebookozás (és itt inkább a csetelésre szorítkoznék) vállalható. A Nerby alkalmazás, ami szórakozó-, és kultúrhelyeket mutatna meg. Nos nem mutat meg szinte semmit, pontatlan, térképe minősíthetetlen. Nagyon szuper viszont a teljes gombsor, villámgyorsan lehet gépelni, és ez nem csak csetelés közben, hanem egy gyors naptárjegyzet írása közben is jól jön. A kamera konkrétan a vicc kategóriába versenyez, baromi hosszú ideig izzad, exponálja nekem az értékelhetetlen pixelhalmot, aminek kapcsán a hangzatos Slam funkcióval (amit csak alsó tagozatos gyerekek élveznének matekórán) már szót sem ejtenék.
    Amúgy az usb hiánya spec engem nem zavar, hisz ott a bluetooth. Az aksi bírja két napig viszonylag sok nyomkorászás, fb-ozás, telefonálás mellett, azzal sem volt gond.
    Nos a fentiek értelmében csak a magamhoz hasonló aszkétáknak tudom ajánlani a telefont, akiknek nem kell simogatós, androidos cucc. Akik nem neteznek, fotóznak telóval, viszont egy olcsó, "teljes kiörlésű", primitív, de szép kis cuccra vágynak, ami két kártyát kezel és telefonálás-sms-mp3-naptár funkcióját mérlegre téve azért kezes, olcsó telefon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák