Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petyametyo

    aktív tag

    Üdv!

    Egy kérdésem lenne hátha tud valaki valami meg nyugtató választ adni! :R
    Az autó a következő : SEAT Toledo 2000 évj 1.9 tdi 81 KW 110 LE.

    Elvittem egy "szerelőhöz" lengőkar szillent cserére.Kerék le ,lengőkar ki ,szillent ki majd ugyan ez vissza .Emelkedőn álltam ezért csak ki gurultam a műhelyből hátra ,rakom 1-be PAKK és sebességbe csak forgót de 0 hajtás,féltengely ki ugrót." Szerelőnk." idézem: ez rosszul volt be rakva .
    Felemel kerék le ,minden le köt .
    Azt mondja zéger nincs rajta ,próbál egy másikat fel tenni nem megy ,mondom nem is fog mert a másik még rajta van :W (pánikoltam hogy ebből mi lesz,csak jussak haza ). Össze rakta ,go haza .
    Kérdés 1 ! Szét eshetett vajon tényleg magától???Szerintem nem ,de erősítsetek meg ha nincs igazam.
    Kérdés 2 ! Elvigyem azért valahova hogy nézzenek rá??
    Van e itt valaki aki elvállalná ennek az autónak a NORMÁLIS szervizelését?Nem vagyok tök hülye az autókhoz ,de se helyem se szerszámom nincs hozzá hogy magam javítsam illetve úgy gondolom hogy az autó szerelő ért az autókhoz én meg máshoz ,mindenki azt csinálja amihez ért !! :R
    Olyan szerelő például nem kell aki szerint stabilizátor szillent csere 3 óra és a szillent darabja 3000 ft ,meg történt példa :W

    Köszönöm mindenkinek aki segít :R

Új hozzászólás Aktív témák