Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • siti

    senior tag

    válasz rob210 #21110 üzenetére

    volt már ez a hír, hogy a napi használat helyett, km alapú legyen a díjfizetés. aki Bp-Balaton távon megy, csak 200Km-et használja a pályát, míg én egy hétvégén ugyanezért 800Kmt használok. Meg EU direktíva. Az egész végén viszont volt egy felháborító mondat, ami itt is megjelent: a kormány az útdíjból jelentős többletbevételre számít a jövőben..
    tavaly reagáltam a cikkre, írtam mindenfelé, hogy mi a túrónak kell kiépíteni sokmillióért km alapú elektronikus díjfizetést, ha az egésznek az a célja, hogy több pénz jöjjön be? emeljenek díjat és majd üres lesz a pálya, hiszen az embereknek nincs több pénzük. Küldözgettek ide-oda, de a vége az lett, hogy higgyem el, senki nem fog többet fizetni és mindenkinek jobb lesz... Nem az a cél, hogy ne a 7-en menjek le a Balcsira, mert az ingyen van, hanem használjam a pályát, mert rákényszerítenek az éves matricára. Jövőre a kötelező mellé autópálya matricát is kell majd kötni.

    Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

Új hozzászólás Aktív témák