Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saguaro

    tag

    válasz rob210 #13704 üzenetére

    Lukoilról gőzöm nincs, nem sűrűn járok azokon a kutakon, fejből 1-et tudok(azaz 2-t), gödöllőnél az M3-ason.

    De pl itt helyben, MOL, Agip, Shell is ugyanúgy MOL üzemanyagot használ.
    Egyedül talán a shellnek a csúcsbenzinje, ami nem MOL.
    De a többi mind az.

    Osztrák határhoz közel van pár kút valóban, amibe a lötty Schwechatról származik, de pl pesti OMV-k is mind MOL-t kapnak.

    Shell is mindenhol MOL-t kap, Agip szintén, Auchan, Tesco szintén, Avia szintén, OMV meg én úgy tudom, Győrtől a határig kb mindenhol Schwechatról származó naftát kap, arról viszont nem tudok, hogy uszállyal hoznák be. :F

    Egy MOL-nál dolgozó(nem kutas, annál "picit" magasabb beosztású) ismerőstől tudom ezeket, viszont olyan dolgokat nem mondott el(vagy nem is biztos, hogy tudja), hogy pl Lukoil honnan szerzi az üzemanyagot.

    Egyébként ma véletlenül nagy kapkodásban a Peugeotba Shell V-Power 95-öst tankoltam, jó ropogós 390,9 forintért literjét, a szinte csontszáraz tankba, aztám mentem kb 200km-t, szóval már bőven az új löttyöt kellett igya, de semmi különbséget nem éreztem.
    Csak mikor megláttam a 25.000-es számlát, akkor lepődtem meg, és láttam, hogy mit tankoltam.

    [ Szerkesztve ]

    Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

Új hozzászólás Aktív témák