- Android szakmai topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- iPhone topik
- Apple Watch
- A hagyományos (nem okos-) telefonok jelene és jövője
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
Aktív témák
-
C4mp3r
addikt
válasz
greatchaos #7 üzenetére
Ezzel csak az a baj, hogy ez a minimum rendszerigény. Tehát 100%, hogy szaggatni fog mindegyik kártyával. Úgyhogy ezt itt be is fejezhetjük, hagyjuk, hogy egy erre járó mod zárja a topicot. A topicnyitó kolléga, ha akar akkor a linkelt topicok valamelyikében érdeklődhet tovább.
#9: Nálam meg 9600XT-vel, 2.4GHz Celeronnal, és 640mega RAM-al szaggatott.Mindegy, X1950Pro-val már meg sem szólal.
[Szerkesztve] -
C4mp3r
addikt
válasz
greatchaos #5 üzenetére
Szerintem arra az egész gépre felesleges már költeni, mert nem kifizetődő.
''főleg, hogy sim2 még csak nem is követeli a dx9-t''
Ezt honnan veszed? Akkor nálam miért szaggatott ezerrel 9600XT-n?
[Szerkesztve] -
C4mp3r
addikt
válasz
greatchaos #3 üzenetére
Ha nem képregényben szeretné futtatni a Sims 2-őt, akkor nem túlzás... Mondjuk még azzal is szaggat.
-
C4mp3r
addikt
Szia!
Sajnos a processzor elég gyenge, így egy ''jobb'' VGA-t nem érdemes venni. Meg hát RAM-ot is kéne bővíteni, mert az a 256mega is gyengusz a Sims2-höz. Én azt ajánlom, hogy vegyél még 256mega RAM-ot, és utána VGA-t. VGA-ból én egy 9600XT-t vagy sima 9600-at tudnék oda elképzelni, de ott már komolyan lejjebb kell venni a grafikából. Minimális követelmény, hogy az alaplapon 4X-es AGP legyen.
u.i.: A kérdésedet feltehetted volna itt is: [link] vagy itt: [link]. Legközelebb kérlek használd a keresőt, amint azt az Alapelvek is javasolja.([link])
[Szerkesztve]
Aktív témák
Hirdetés
- Dell Latitude 5495 Full HD IPS Ryzen 5 pro 2500u Radeon Vega Mobile Gfx i5-8350u verő Bp MPL Foxpost
- Turbózd fel géped a jövő RAM-jával!
- Lenovo Thunderbolt 3 kábel (4X90U90617)
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H87I-PLUS H87 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! Dell Latitude E7440 MAGYAR - i5-4GEN I 8GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest