Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    Megpróbáltam megnézni, mikor esedékes az adategyeztetés. Természetesen sehol sem találtam. De legalább a versmondó lány meg tudta mondani. Egyébként a telefonszámot megadva nekem is azt írta arendszer, hogy a megadott telefonszámot nem találják a rendszerben. Kérdeztem is az ügyintézőtől, hogy ez azért van, mert még nem vagyok az adategyeztetési időablakban? AZt mondta, igen. Egyébként január 10-ig kell majd elvégezni. Azt mondta, a dátum előtt egy-másfél hónappal intézzem. Közben megcsináltam a telekomos kártyámra is. Dátumot ott sem találtam, de legalább engedte végig vinni. Mindkét esetben a következő adategyeztetési időpont mászkál. Azaz az utolsó egyeztetéstől számított 1 év a határidő. (mondjuk nem értem hogy jött ki a 2023. 07. 29.) Ebből a szempontból talán a Yettel a legfelhasználóbarátabb. Náluk az időpont mindig fix, nem fog elmászkálni az egyeztetés időpontjával. A határidő lejárta előtt 6 hónapon belül kell egyeztetni. Adott esetben 2023 október 26-ig. De pontosan kiírta a tartományt: 2023.04.29.-2023.10.26.

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák