Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz DBass #23699 üzenetére

    Szia!

    Azt hiszem, eléggé "illetékes" vagyok a témában. :D Sajnos... Úgy fél éve vettem egy 70D-t, és szerintem iszonyatosan jó gép! Nagyon nem bántam meg, hogy több pénzt áldoztam rá, mert ez előtt komolyabb kompakt volt, és elsőre 700D-t néztem. Na mindegy, nem ez a lényeg. Volt egy kálváriám, pont ilyen szennyeződés miatt, ami a mai napig nem tisztázódott. De ez abszolút nem hiszem, hogy mindegyik 70D-nél így lenne, nekem sikerült belefutni. Amúgy egy normális szaki kezében, ez nem téma, csak én is elsőre bíztam abban, hogy garancia, vissza a boltba, ők tovább a szerviznek, és hogy 2014-ben úgy működne ahogy elvárja az ember, de nem. A bolt még most is harcol a szervizzel :D engem már nem érdekel. Inkább fotózom, mert most odáig jutottunk, hogy már tényleg szenvedni kell ahhoz, hogy olyan képet készítsek, amin fellelhető a szennyeződés. A véleményes az, ha a 70D a szimpi, akkor ne gondolkozz. Főleg ha videóra is használod majd. Pfff... Iszonyat jó rá! Nagyon szeretem ezt a gépet, az a sok "haszontalannak" tűnő plusz amivel rendelkezik, baromira hasznos, és jól kihasználható! Csak ajánlani tudom, még úgy is, hogy jó pár hónapos kálváriám volt vele... de ez nem a gép hibája... ;) Ja! A kereső... Ezt nem tapasztaltam amúgy...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák