- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Hivatalos a Poco X8 Pro Max gigantikus akkukapacitása
- Macrodroid
- Poco X3 Pro - hardverfrissítés
- Akciófigyelő: Ajándékokkal érkeztek meg az új Dreame porszívók
- Vivo X300 Pro – messzebbre lát, mint ameddig bírja
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- MIUI / HyperOS topik
- Google Pixel 10a – évismétlés
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
Aktív témák
-
Superman
nagyúr
Sok igazság van abban, amit írtok, én csak egy nem egészen elhanyagolható mellékszállal egészíteném ki a tudományra vonatkozó általános lassulási tendenciát.
A lassulás egyik oka a közvetlen hidegháborús fenyegetettség megszűnése. Gondoljunk csak bele: a technika legnagyobb felhasználója mindig is a hadiipar volt. Már egy egyszerű vállról indítható Stinger rakéta is micsoda elektronikát használ, hát még egy űrrepülőgép. Ronald Reagan elnöksége idején gőzerővel folyt az űrkutatás, na nem azért, hogy megismerjék a végső határt, mint egy Trek filmben, hanem minél jobb és hatékonyabb támadó és védekező fegyverek kifejlesztése érdekében. Ezek mind használnak elektronikát, számítógépvezérlést. Ekkor került előtérbe a csillagháborús program, sőt, a Mars utazást is 2010 -re tervezték. Lesz belőle valami? Természetesen nem.
Amit mondani akarok: a technikának haditechnikaként való aposztrofálása mozgatta meg annyira a nagytőkét, hogy az elméleti, csak papíron létező terveket megpróbálja a gyakorlatban is realizálni, mert hihetetlen profitot remélt belőle. Mindig is a fegyvereladás, a technika haditechnikaként való hasznosítása volt a legjobb üzlet a világon.
Aktív témák
- Luck Dragon: MárkaLánc
- sziku69: Szólánc.
- Víz- gáz- és fűtésszerelés
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Projektor topic
- Diablo IV
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Gyártófüggetlen H170/Z170 (LGA1151) alaplapok topicja
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- LENOVO ThinkPad T14s Gen 2i touchscreen - i7-1185G7, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- BESZÁMÍTÁS! HP Elitedesk 800 G4 SFF brand számítógép - i5 8500 16GB DDR4 256GB SSD UHD630 250W WIN11
- iPhone 15 128GB 100% (1év Garancia)- ÚJ EREDETI AKKUMULÁTOR - AKCIÓ
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Dell Vostro 3425 6magos Ryzen 5 5625U 16GB RAM 512GB SSD 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

