Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baryka007

    őstag

    válasz zebra_hun #9975 üzenetére

    Egyelőre csúszik a RL projekt.... Gondolkozóba estem.... Egy haverom vett 11.-th gent... És azt mondja hogy a Gear2 modenak nincs is értelme, mert az IMC lassabb --> Ergo a memória hiába gyorsabb... (Nah most én nem olvastam utána ennek a Gear2 modenak, és sokszor mondott már """butaságot""" ez a haverom) de összességében játékokban sem hoznak többet 1-2% al, csak fizikai számolásoknál, Single és Multiban, a tesztek alapján. Kicsit meghegyezve, nem tudom mi lenne a helyzet. De mindenképpen Z590 et is újítanék hozzá...

    Most a húgomnak vettem egy Asus rog Strix Z590-F lapot, egy I5 11400 assal.... Azon fogom kiélni magam, ha bejön, akkor az én konfigom is ugrik Z590 @ 11th.-genre...

    A 1080-ti is nem sokára röpül a konfigból... Upgradelni nem szeretnék, elég egy RTX 3060 (ami ugyan ez teljesítményben) de túl sok meleget tol a házon belülre.... A mai nap vettem újonnan egy bq! Silent loop nem tudom mennyit de 280 as viz az a lényeg, lecseréltem a fasza Arctic Liquid Freezer II 280 asomat ( amit amúgy nagyon imádtam ) de a házam plafonjába nem fér el, a 1080ti meg alapból fűtött a házon belül.... És így, hogy a friss levegő is korlátozott volt, illetve már alapból fűtötte azt a 10700K, ezért vékonyabb radiátorra esett a választásom.

    Ez is úgy fér el a plafonba, hogy 0,01cm ha van az ATX kábeleknek hagyva... Nem is értem, az az ATX madzag, hogy tudott ennyit zsugorodni :U :U :U Holnap küldök képet (vagyis ma) ... De már mindennel teli van a.... Leesett egy csavar, amivel a CPU blokkot csavarozom fel, és speckó csavar, tehát nem nélkülözhető.... nem találtam sehol !!! Az alaplapom backplates, azt hittem oda esett be, szóval kiszedtem az alaplapomat is, mert nem szerettem volna, ha bekapcsolás után összezárna valamit...

    2,5 óráig kerestem a csavart, mire meglett, a 6 os konnektor elosztóban, az 5.1 erősítő tápkábele mellett... :W :W :W

    Én meg koppra szétszedtem az egész gépet, tápegység alaplap mindent kiszedtem, és az alaplapot is atomjaira bontottam.... Most raktam össze a gépet...

    De valami nem jó vele 100% on megy a pumpa, és az összes ventilátorom... a biosban, meg nem is látja, hogy lenne benne akármilyen venti is... Szerintem a PWM elosztóm nem kap jelet, majd holnap rálesek... Bontottam 1 sört :DDD :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák