Hirdetés

2019. március 19., kedd

Gyorskeresés

(#27901) Mister_X válasza ígyvanferi (#27899) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Azért megjavult :)

Vettem 30 packot, 4 epic, 2 gold rare, 1 gold common, 1 legendary (Nozdormu) és 1 golden legendary (Nat Paggle) esett. Betörtem a trasht és már 3200 dust van + Nozdormu. Nem tudom mit kraftoljak :Y

Igazából az jár a fejemben, hogy 1 legendary és egy class felhúzása ennyi dusstal.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#27902) Mister_X

Mister_X
(PH! nagyúr)

Nos, lefuttattam a dustkalkulátort, az alábbiak jöttek ki:

Druid: tauntcity összejöhet, bár nem tudom, hogy pontosan mi kell bele. 4x Acient és Cenarius ami kellhet, kombó deuidhoz kellene a két FoN, csak egyet tudnék még lekraftolni. 3200-4000 dust.

Hunter: Rillás midrange / DR + Feign Death hunter 2800-4000 dust (nem tudom, hogy mi a core lap).

Mage: Antodias. Esetleg mellé még 2x Molten és 2x Echo + Ice Block. 3200-3600 dust.

Paladin: Bolvar és/vagy Boom /valamelyik helyett Sneed +1 Quarter, ha aggro palát is akarok, egy (vagy kettő) Sword of Justice és még egy Avenging Wrath. 2000-3600 / 2800-3200 dust. Talán még egy Holy Wrath + 2x Molten pala, de az csak fun deck lenne (800).

Priest: Vol'Jin, 2. Cabal, 2000 dust. Emellé mondjuk egy Ragnaros / Sneed / Boom, 3600 dust.

Rogue: 2x Prep, 2. Blade Flurry, 2. SI:7, 2 Teacher, esetleg 2 Iron Sensei, 1200-1400 (olcsó...).

Shaman: Neptulon / Al'Akir, 2x Earth Elemental (ez mennyire pótolható?), Doomhammer, 2* Lightning Storm 3000 dust.

Warlock: Handlockhoz kevés a dust (4600 min.), de egy demonlock kitelne, 2x Mistress, Demonhearth, 2x Implosion, 2* Shadow Flame, Mal'Ganis (3000)

Warrior: nos... papíron nem telik ki egy Control Warrior, mert tuti kell bele 2-3 legend, amit én kinéztem: Geddon/Alex + Grom + Shield Slam, 3600 dust, nem tudom mit lehetne variálni, lényegében csak Sylvanas van meg a legendek közül (1 Shield Slam és 1 Brawl már van).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#27903) fogtunder válasza Mister_X (#27902) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

a classic ramp druid most sok mindentől kikap, én inkább kombósat ajánlanék, amit nem költesz el az ancient of warokra, azt költsd force of nature-re. két lore, legalább 1 fon, boom, cena, a többi olcsó lap és valszeg meg is van már.

antonidas most jó, mert erős a mage, a kieg után ki tudja, mi lesz és hogy melyik classnak fog jól állni a dragon szinergia, és hogy milyen lapokat kapnak az eddig látottakon felül.

bolvart csinálhattam volna, nem csináltam.

a priest most olyan meh kategória, ha nagyon elhivatott vagy lehet vele menne, vagy ha Zetalot vagy, de nincs kimondottan jó matchupja mostanában. ha nem jön auchenai circle kombó, akkor rekt.

olajos rugó jó, ha valaha akarsz komolyabban rugót játszani, akkor kell a két prep, iron sensei nem kell bele, és elég gyakori packból, azzal várnék.

netpulon és earth elementalok valszeg jobbak lesznek az új class lappal, ahogy sok más overload lap is, én a kiegészítő előtt azért várnék ezekkel. al'akir kell burstnek rockbiterrel vagy flametungeggal, amíg nincs, egy doomhammer is jó helyette, pláne hogy szintén overloados.

warlockohoz kár demonheartot kraftolni szerintem. mal'ganis fun lap nagyon, én szeretem, de egyelőre sokkal fontosabb dolgok hiányoznak szerintem.

én mindenképpen megvárnám a kiegészítőt, lehet hogy most csak elkúrsz 1600 dustot.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#27904) Mister_X válasza fogtunder (#27903) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Közben elvertem az összes dustot egy beteg paklira. Valaki duel? ;] Jó lenne végigmenni minden lehetséges decken (mechmage, control pala, priest, control warri, oilrogue, stb.) és eszközölni a szükséges változtatásokat.

Eddig mentem vele két very easy wint, de ugye rank 16 az semmit nem jelent.

[ Szerkesztve ]

(#27905) F-ECT$ válasza Mister_X (#27902) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Druid: War-ból 1 is elég.

Hunter: én arra külön nem költenék.

Mage: akár Antonidas is elég, ha nem akarsz Giant / Freeze mage-et.

Pala: Bolvar elég kevés deckben fut, de Boom és Sneed másik classokhoz is jók.

Priest: kicsit kiesett a metából, de Vol'Jin is lap.

Rogue: olcsó, hatékony.

Shaman: EE egyelőre nem kell.

Lock: Mal'Ganis csak a lock deckek felében fut.

Warrior: sok legend kell.

Dive ever, work never.

(#27906) Fr0z3n válasza Mister_X (#27904) üzenetére

Fr0z3n
(őstag)

Tukordemon #2905, ha gondolod vegyél fel. Nekem is van pár beteg dekkem :)

Más is felvehet ha gondolja.

(#27907) P00By

P00By
(PH! nagyúr)

Ez ellen az új rúgó ellen hogyan lehet védekezni? :U
Végig nyeregben vagyok, erre a legvégén egy kör alatt, max kettő bedarál...

(#27908) F-ECT$ válasza P00By (#27907) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Általános javaslat counter deck keresésre: játssz vele, és akkor rájössz, hogy mi fáj.

Olajrugó countere: combo druid, control warrior, face hunter.

Dive ever, work never.

(#27909) P00By válasza F-ECT$ (#27908) üzenetére

P00By
(PH! nagyúr)

Annyit azért nem játszom, h erre is rávegyem magamat. Mára abba is kéne hagyni, mert... :W Szép sorozatom van ma este :O

[ Szerkesztve ]

(#27910) Mister_X válasza F-ECT$ (#27908) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

+ Midrange / Tempo paladin

(#27911) tretyak válasza Mister_X (#27910) üzenetére

tretyak
(fanatikus tag)

Nem egyike a legrosszabb matchupnak a sok board clear és a burst miatt?

(#27912) netpeti98

netpeti98
(PH! kedvence)

Na kitörtem sikeresen Rank 5-ről, már Rank 7-en vagyok. :DDD

(#27913) F-ECT$ válasza tretyak (#27911) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

De szerintem is. A priest után a palát veri legkönnyebben a rugó.

Dive ever, work never.

(#27914) Mister_X válasza tretyak (#27911) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Tudomisén, 80% a WR-em rugók ellen a palámmal.

(#27915) F-ECT$ válasza Mister_X (#27914) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Hagy idézzelek Téged: "...de ugye rank 16 az semmit nem jelent."

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#27916) Mister_X válasza F-ECT$ (#27915) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Még most kezdtem el ezt a szezont, előzőben 11-en toporogtam, az gondolom már mérvadóbb? :U Ebben a honapban még össze sem futottam rugóval.

(#27917) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#27913) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Ha feljön a két heal + coghammer akkor meg lehet fogni palával a rugót.

Amúgy szerintem combo druid se túl jó, mert nehezen tudja leszedni a lényeket a boardról. Olajrugó ellen a legfontosabb, hogy ne legyen lénye a boardon, mert úgy tudja kimaxolni az olajból a sebzést.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#27918) Ps Vita válasza Mister_X (#27916) üzenetére

Ps Vita
(őstag)

Rank5 alatt mérvadó mondjuk sztem kb.,ott már szinte mindenki teljes deckekkel játszik,és valamennyire tud is :)
Pala pedig tényleg az egyik legjobb match-up,olyan 70-30 :)

(#27919) F-ECT$ válasza Mister_X (#27916) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Nézz meg 1-2 meta reportot, ha nekem nem hiszel ;)

Dive ever, work never.

(#27920) Mister_X válasza F-ECT$ (#27919) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Én a saját tapasztalatomnak hiszek. Plusz már nem is tudom melyik streamer volt az, aki palával érte el a legend rank 1-et, ő is simán megverte az olajrugókat, mondjuk ő rakott a deckbe két Knife Jugglert is.

(#27921) KisTücsök

KisTücsök
(PH! addikt)

Hali!

Egy noob kérdés: Ha basic deckes partit tolok, akkor olyan ellen sorsol össze, aki szintén, vagy ő lehet, hogy sajáttal nyomja?

ígyvanferi: Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#27922) ígyvanferi válasza KisTücsök (#27921) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

A matchmaking nem nézi, hogy te milyen decket választottál.

(#27923) F-ECT$ válasza KisTücsök (#27921) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Valószínűleg sajáttal tolja. (A basic deck kb semmire sem jó a kezdeti gyakorlás után.)

Dive ever, work never.

(#27924) NyxNyxNyx

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

"RNGesus who art in Hearthstone,
Random be thy game.
Thy RNG come,
Thy turn be done,
on Azeroth as it is in Hearthstone
Give us this day our daily quest,
and forgive us our misplays
as we forgive those who queues hunter
and lead us not into fatigue
but deliver us from zero.
For thine is the random,
and the mulligan, and the topdeck,
always yet never,
Ameno."

Comparison is the thief of joy.

(#27925) NyxNyxNyx

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Amit korábban linkeltem mage decket annyira szeretem. Izgalmasak a meccsek és még mintha nem kaptam volna ki mechmage-től. kb 5-0 lehet ellenük. Mivel nagyjából saját deck, senki se számít rá. Főleg a duplicate az amit benéznek. Zoo elver, de semmi más ellen nem éreztem még gyengének.

Annyi mage van különböző deck-kel, sokszor a meccs végén sem tudom mi ellen játszottam :D

Comparison is the thief of joy.

(#27926) thesound

thesound
(őstag)

Elvileg ma 1 éves a játék. Nem lesz valami event? Mondjuk dupla goldot ér a win.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#27927) ZS3NI válasza thesound (#27926) üzenetére

ZS3NI
(őstag)

Nem

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#27928) thesound válasza ZS3NI (#27927) üzenetére

thesound
(őstag)

[link]

(#27929) Mister_X válasza thesound (#27928) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Ennek is sok értelme volt.

(#27930) thesound válasza Mister_X (#27929) üzenetére

thesound
(őstag)

Majd legközelebb kiírom, hogy irónia...

(#27931) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#27932) KTony

KTony
(tag)

Nehéz volt lekapni de szegény olajrugó kapott a shrederből egy Chow t. Próbálkozott végül elégetett egy csomó lapomat de sikerült szereznem egy olajt. :C :C :C :C

(#27933) K1nG HuNp válasza whitezo88 (#27931) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Ez mar loltol kezdve mindenhez van :DDD

The fact that I still procrastinate and still get things done is the reason I still procrastinate.

(#27934) Mister_X

Mister_X
(PH! nagyúr)

Ellen shredderrel leszedi a Sneedem: Mal'Ganis volt benne. Shredderből mi esett? Doomsayer :DDD Még jó, hogy megoldottam boardról.

(#27935) Mister_X válasza Mister_X (#27934) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Annyira, de annyira imádom az új control deckem. Amolyan anti-meta, zoo is meg nem is, tempo is meg nem is, control is meg... control. Ha a lapjárás legalább jó és a kulcslapok feljönnek 10-14. körben és nem a topdick Skill Command menti meg az aljas facehuntert, akkor az priceless.

Kár, hogy a másik kraftolt neutral legendet sehova (?) se tudom berakni.

[ Szerkesztve ]

(#27936) tretyak válasza Mister_X (#27935) üzenetére

tretyak
(fanatikus tag)

Mi lett végülis?

(#27937) Mister_X válasza tretyak (#27936) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Az a baj vele, hogy aggro ellen nem az igazi. Még csiszolni fogok rajta.

[ Szerkesztve ]

(#27938) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

majdnem elvesztettem egy arénát egy shredder miatt... topdeck fázis, minden lény számít, erre utoljára ölöm meg a Shreddert, miután tettem ki lényt. Mit kap? Doomsayer... erre mindig figyelni kell. igaz aztán olyan rugótól kaptam ki aki arcane golem + 2x evissel végzett ki... kb végig csak arcra ment nekem meg se heal se taunt. pedig jó a deck.

[ Szerkesztve ]

(#27939) tretyak válasza Mister_X (#27937) üzenetére

tretyak
(fanatikus tag)

Yolowing, nice to see you :)
Pár napja nyitottam egy aranyat, egyelőre még nem tudtam sehova se beerőltetni, betörni meg nincs szívem.

(#27940) Mister_X válasza tretyak (#27939) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Azon gondolkodok, hogyha Stalagg és Feugen egyszerre hal meg Deathwing battlecry alatt, akkor két Thaddiusom lesz? (Na azt csak pala és priest foghatja meg, illetve freezemage tehet be)

De amúgy kösz, Yolowimg sokkal jobb néz a decknek :DDD

(#27941) vzarmo válasza Mister_X (#27940) üzenetére

vzarmo
(őstag)

igen kettő lesz.. tegnap pont benyaltam egy ilyet. :D
mikor kint volt a két nyomi neki bevallom nem számítottam, hogy deathwing lesz amit kitesz az ellenfél úgy, hogy 1 lapja volt összesen. :D

(#27942) whitezo88 válasza Mister_X (#27940) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Kettő lesz ha jól emlékszem.

(#27943) SLYM válasza Mister_X (#27937) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

no offense tényleg, de ez a deck így szemre tipikus esete a 4 évszakos gumi esetének. mindenre tud válaszolni kicsit, de semmi ellen nem ütős igazán. a rush ugyanúgy elver vele, mint a kontrol, max a meglepetés ereje segíthet, de komolyabb szinten esélytelen, hogy jó legyen szerintem. funnak viszont annél inkább

(#27944) haromegesz14

haromegesz14
(senior tag)

Sziasztok!

Tudnátok segíteni abban, miként tudnám resetelni a Battlenet-es passwordom? Van egy már évek óta nem használt accountom, és szerettem volna kipróbálni a HS-t, de a jelszavamról már fogalmam sincs, illetve a valószínűleg tök triviális választ se tudom a secret question-re, amit korábban beállítottam. Van más módja annak, hogy reseteljem a jelszavam?

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#27945) tomazin válasza haromegesz14 (#27944) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Írsz a supportnak, akik elkérik a személyid, lakcímkártyád és kapsz új jelszót. ha névnek viszont azt írtad be, hogy sefjkohbhilaegbil asdfsblsa, akkor nem tudom mi a teendő.

(#27946) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

sok idő után sikerült tíz wint menni arénán (mivel 5ből 4x trágya a draftom és játékok alatt is gyakran jobban húznak mint én, ez nagy szó), kár, hogy 10-1ről vesztettem el mert 2x is egy nagyon erős shamant adott be, a végén pedig a szerencse elpártolt tőlem. (2 fire ele, 2 drake, storm, hex, mindenféle lövés, unbound, axe, stb stb) Legalább csak gold járt érte, nem valami trash lap. Utána egy maget draftoltam amiben se flamecannon, se frostbolt, se fireball, se poly nincs, van 1 skillstrike és kb ennyi a lövés, sebzés spellben. Szóval visszaállt minden a normál kerékvágásba :D

viszont valamiért most nem tudok csatlakozni. A twitch is elszállt.

[ Szerkesztve ]

(#27947) .OM. válasza whitezo88 (#27942) üzenetére

.OM.
(senior tag)

Akkor ez eltérően működik, mint a Duplicate a Mage-nél. Ott, ha egyszerre halnak meg, akkor balról-jobbra kerülnek a lapok a talonba, így a bal szélső minionból kerül kettő a kézbe.
Ha nem írjátok, hogy megtörtént a dupla idézés Feugenékkel, akkor én 1-re tippeltem volna.

..nem lehet, hogy volt fenn a jobb szélén egy Baron Riverdare?

[ Szerkesztve ]

ex .Oldman.

(#27948) .OM. válasza tomazin (#27945) üzenetére

.OM.
(senior tag)

te ismered "Sefjkohbhilaegbil Asdfsblsa"-t? Egy statisztika-előadásra jártam vele..

ex .Oldman.

(#27949) Mister_X válasza .OM. (#27947) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Deathwing mindent letarol a 'csába, nem tud érvényesülni Rivendale.

(#27950) F-ECT$ válasza .OM. (#27947) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Nem kell hozzá Baron, hogy 2-t kapjon.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.