Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    Nos, lefuttattam a dustkalkulátort, az alábbiak jöttek ki:

    Druid: tauntcity összejöhet, bár nem tudom, hogy pontosan mi kell bele. 4x Acient és Cenarius ami kellhet, kombó deuidhoz kellene a két FoN, csak egyet tudnék még lekraftolni. 3200-4000 dust.

    Hunter: Rillás midrange / DR + Feign Death hunter 2800-4000 dust (nem tudom, hogy mi a core lap).

    Mage: Antodias. Esetleg mellé még 2x Molten és 2x Echo + Ice Block. 3200-3600 dust.

    Paladin: Bolvar és/vagy Boom /valamelyik helyett Sneed +1 Quarter, ha aggro palát is akarok, egy (vagy kettő) Sword of Justice és még egy Avenging Wrath. 2000-3600 / 2800-3200 dust. Talán még egy Holy Wrath + 2x Molten pala, de az csak fun deck lenne (800).

    Priest: Vol'Jin, 2. Cabal, 2000 dust. Emellé mondjuk egy Ragnaros / Sneed / Boom, 3600 dust.

    Rogue: 2x Prep, 2. Blade Flurry, 2. SI:7, 2 Teacher, esetleg 2 Iron Sensei, 1200-1400 (olcsó...).

    Shaman: Neptulon / Al'Akir, 2x Earth Elemental (ez mennyire pótolható?), Doomhammer, 2* Lightning Storm 3000 dust.

    Warlock: Handlockhoz kevés a dust (4600 min.), de egy demonlock kitelne, 2x Mistress, Demonhearth, 2x Implosion, 2* Shadow Flame, Mal'Ganis (3000)

    Warrior: nos... papíron nem telik ki egy Control Warrior, mert tuti kell bele 2-3 legend, amit én kinéztem: Geddon/Alex + Grom + Shield Slam, 3600 dust, nem tudom mit lehetne variálni, lényegében csak Sylvanas van meg a legendek közül (1 Shield Slam és 1 Brawl már van).

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák