Hirdetés

2019. március 19., kedd

Gyorskeresés

(#27751) SLYM válasza whitezo88 (#27745) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

mondom, a pala most nagyon jó. azzal kell menni ladderen

(#27752) SLYM válasza SLYM (#27751) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

(#27753) NyxNyxNyx válasza SLYM (#27752) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Nem értek a paladion-hoz, de a Harrison mennyire fontos? Helyette egy Healbot, esetleg egy Kodo? A lista végén Tirion van?

Comparison is the thief of joy.

(#27754) netpeti98 válasza SLYM (#27752) üzenetére

netpeti98
(PH! kedvence)

Én most a Jugger nélküli változattal játszok, de akkor lehet, hogy beszorítok 2-t. Sajnos megragadtam rank 9-en.

(#27755) SLYM válasza NyxNyxNyx (#27753) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

sorry, lemaradt a tirion és 1 lay on hands a végéről. amúgy a kodo az honnan jött? :D teljesen értelmetlen ebben a deckben. a második healboton én is gondolkoztam, de mivel most több a control, mint a rush, szerintem talán valamivel jobb most a metában a harrison. rugóknál óriási segítség, mindig tartom is a legelején, ha megkapom ellenük

[ Szerkesztve ]

(#27756) NyxNyxNyx válasza SLYM (#27755) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Gondoltam 5 mana :D Harrison meg nincs.

Egyébként meg szerintem felhagyok a játékkal egy darabig, nem kell ez a rák. Egyre inkább úgy érzem olyan irányba halad a HS, hogy már a párosításoknál eldőlt, ne is beszéljünk a kezdőkézről.

[ Szerkesztve ]

Comparison is the thief of joy.

(#27757) SLYM válasza NyxNyxNyx (#27756) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

akkor a 2. healbot is jó lesz a deckbe

szerk: én is pihentettem egy ideig, 1-2 hónapig. de szerencsére, mint az összes blizzard játéknál, itt is jön mindig extra tartalom, szerintem van még a game-ben fél-1 év amíg még játszogatok vele, utána már mindegy milyen lapok és egyebek jönnek, a játék alapja ugyanez marad. diablonál is ez van, kb minden megvátozott a kieggel az alap játékhoz képest, de az alapok ugyanazok, azokat meg egy idő után azért elunja az ember

[ Szerkesztve ]

(#27758) SLYM válasza netpeti98 (#27754) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

folyamatosan válaszolok neked chat-en, de valamiért nem küldi el amiket írok. be vagy jelentkezve rendesen?

(#27759) F-ECT$ válasza SLYM (#27758) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Ilyen nekem is volt tegnap, DaveNo1-nek nem sikerült írni.

Dive ever, work never.

(#27760) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#27759) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

DDOSBOYS

You are not prepared.

(#27761) salaam válasza netpeti98 (#27754) üzenetére

salaam
(senior tag)

Ma d.u. én sem tudtam írni neked egy fél órán keresztül kb.

"Kérsz valamit enni? Durumliszt"

(#27762) netpeti98

netpeti98
(PH! kedvence)

Ma a 3. ellenfelemnek jön Millhouse a 4/3-as shredderből. RNGstone.

(#27763) SLYM

SLYM
(PH! kedvence)

megy valami stream. [link] ezen kik játszanak? :D. óriási play-ek vannak. Jézus ereje :D

(#27764) whitezo88 válasza SLYM (#27763) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Offline nekem mar. Nevebol itelve magyar. Kicsit sarga kicsit savanyu de a mienk :D amugy ott a Root versenye epp Lifecoach es Strifecro jon, na az jo lesz :) ahogy nezem a fat, Forsen ettol a versenytol is gyorsan bucsuzott ;]

[ Szerkesztve ]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#27765) Fr0z3n

Fr0z3n
(őstag)

Ezeket a csicska huntereket és mechmage-eket mivel lehet megfogni? Szánalmas, hogy mást se látni.

(#27766) F-ECT$ válasza Fr0z3n (#27765) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Mindkettő top pakli most, ha jól húznak, akkor nehezen foghatóak. Talán pala tudja jó eséllyel verni.

Dive ever, work never.

(#27767) Mister_X válasza F-ECT$ (#27766) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Huntert nehezen fogja a pala, de a mechmage-t megeszi.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#27768) Fr0z3n válasza F-ECT$ (#27766) üzenetére

Fr0z3n
(őstag)

full taunt druidával csak sikerült a 2 meccses küldi. Azért a 2 robbanó bíri nagy meglepi volt párszor :))

(#27769) whitezo88 válasza Fr0z3n (#27768) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Mechnek demon midrange a countere foleg, rugonak meg facehunter.

(#27770) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

A "miért utálom az arénát" saga 253. rész, 1-1nél: [link]

előző körben is pofára ment, meg most mindkettő. E-Sports. Aztán 1-2 statos mage, flamestrikeal, polyval, topdeck fireballal, meg a bomberrel aki 4x lő pofán engem.

[ Szerkesztve ]

(#27771) RexpecT

RexpecT
(PH! addikt)

Semmilyen akció nem lesz a Nax-ra, ha jön az új content? Így nagyon pénzlehúzás, főleg azzal szemben aki nem tud mindennap játszani(goldot gyűjteni). :(

----------------------------------------------Heisenberg----------------------------------------------

(#27772) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

végre egy értelmes Portál ;] [link] US-en f2p módon rank24ről most vagy rank16, legelején volt egy loss, azóta 100% wr. ragna van a mech deckben, anton meg bombay nincs.

(#27773) SLYM válasza RexpecT (#27771) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

lehúzás? :D napi kevesebb, mint 1 óra játékkal, 2 hónap alatt megvan a nax összes szárnyára a gold. és most nem tudom pontosan, de asszem nyáron jött ki a nax. aki ennyit sem játszik a játékkal, az mégis mit akar? legyen meg alapból mindenkinek az összes lap? ááa, az sem elég, inkább rangok se legyenek, vagy legyenek, csak legyen mindenki alapból legend, nehogy egy játékkal játszani is kelljen ahoz, hogy elérj benne valamit. OMG :(

[ Szerkesztve ]

(#27774) DaveNo1 válasza SLYM (#27773) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Gondolom egyben értette az egészet, ahogy jönnek az újabb és újabb kiegészítők egy idő után lehetetlen lesz felzárkóznia a kezdőknek pl. ha csak nem költenek a játékra sok pénzt. Pár kiegészítő múlva Naxxot ingyenessé kellene tenni + alapcsomagokra is valami kedvezmény kellene.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#27775) SLYM válasza DaveNo1 (#27774) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

és ezt a hozzászólás melyik részéből következtetted? ő arról beszélt, hogy mi van azzal, aki alig játszik a játékkal. egyébként amiről beszélsz az igaz, ez tényleg probléma, bár azért olyan nagyon sokan nem lesznek, akik most kezdik a játékot

[ Szerkesztve ]

(#27776) DaveNo1 válasza SLYM (#27775) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Csak tippeltem :DDD Naxxramas önmagában nem lehúzás, ráadásul inkább pénzért éri megvenni, mint goldért.

Én most már úgy vagyok vele, hogy az ilyen PVE kiegészítőket pénzért veszem meg, a csak kártyát tartalmazó kiegészítőkre meg Goldot halmozok fel.

You are not prepared.

(#27777) SLYM válasza DaveNo1 (#27776) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

ez meg a másik. illetve a blizzard rövid időn belül csinált 2 olyan játékot, ami tökéletesen lefedi szinte minden játékigényemet az utóbbi majdnem 3 évben és ezzel rajtam kívül még elég sokan így vannak szerintem. szóval ha van valami ami nem lehúzás a 10 órás 18.000 forintos FPS-ek világában, akkor az a diablo 3 meg a hearthstone

(#27778) ígyvanferi válasza SLYM (#27777) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Azért az FPS-eket sem a 10 órás single kampány miatt veszik az emberek. Az a 18 ezer meg inkább 11-12. A többivel egyetértek, én is két Blizzard játékkal meg elvétve a DOTA 2-vel játszom, és slussz. Csak felesleges egy FPS-sel összehasonlítani, azoknak a multi részébe is töménytelen játékórát lehet pakolni.

(#27780) SLYM válasza whitezo88 (#27779) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

és akkor 5 szárny, mindegyik 700 arany lesz, mint a múltkor?

(#27781) DaveNo1 válasza SLYM (#27780) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

There are five wings in the adventure, each of which can be purchased for 700 gold, or $6.99 USD.

You can get a discount on the wings if you buy them in bulk. All five can be purchased together for $24.99.
There is no free wing this time around. (Source)
Wings will be released on a weekly basis, one at a time.

You are not prepared.

(#27782) whitezo88 válasza SLYM (#27780) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

már kitöröltem mert elég régire válaszoltam véletlenül :D igen amúgy.

(#27783) RexpecT válasza SLYM (#27773) üzenetére

RexpecT
(PH! addikt)

Nem ingyen kellene, de legalább valami akciót nyomhatnának rá(féláron vagy valami).

----------------------------------------------Heisenberg----------------------------------------------

(#27784) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

kedvem támadt olajrugózni. 13on: első meccs mechshaman, loss, ráadásul borzalmas kéz. 2. meccs: warrior, amit ebben a hónapban nem is láttam. loss (+borzalmas kéz). harmadik meccs MEGINT warrior, t3ban 2 tinkers, 2 teacher, sprint. De prep, si7, poison 0 ő dupla acolytal nyit, ismétlem, 0 3 drop, 0 poison. sokáig tartott a rank14 megint. 4. meccs: mechmage. de biztos nem direkt sorsol össze counterdeckekkel. (főleg hogy első 3at a szezonban nullát láttam még)

US-en 15ig mentem fel 0 lossal rank24ről ma f2p meckdeckel. csak összehasonlításképp,

[ Szerkesztve ]

(#27785) DaveNo1 válasza whitezo88 (#27784) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

EU > US, ez nem volt újdonság eddig sem ;]

You are not prepared.

(#27786) whitezo88 válasza DaveNo1 (#27785) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

de vicc nélkül. azt mondják rank5től ugyanaz, de addig ez van. 0-4(sen) eddig vele. Ja igen: 4ből 3 boom bot sebzett neki 4et, ebből 2 arcba ment.

(#27787) Gyuri27

Gyuri27
(PH! félisten)

[link] 0:44-nél. :DDD

Itt abszurdisztánban mindenki olyan okos. A kecskenyájak meg szűzen maradnak. Kappa

(#27788) Ps Vita

Ps Vita
(őstag)

Pár napja kihúztam Thalnost,így gondoltam lecraftolom a két hiányzó preparitiont,és mehet egy kis Oil Rouge végre nekem is:)
Hát nekem nagyon bejött ez a deck,tegnap este le is mentem vele rank4re egy 13/13-as win sorozattal,köztük 3 warriort verve...

[ Szerkesztve ]

(#27789) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

csak hogy mire számítsatok, 0-5. a játék alatt 0 prep és 0 sprint jött fel. Az első si7 ez amit épp húztam. [link]

(ugyebár topdeck -2.- doomguard into tap soulfire)

váltok hunterre, azonnal egy druid. sírok. t7 war into t8 war... aztán Cairne majd KT...

Ps Vita - ezt hogy csinálod?! pedig nem vagyok kezdő rugóban de ESÉLYTELENEK voltak a meccseim ma.

[ Szerkesztve ]

(#27790) SLYM válasza Ps Vita (#27788) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

jól hangzik. kipróbálom én is akkor valamikor

(#27791) salaam válasza whitezo88 (#27789) üzenetére

salaam
(senior tag)

Ki a bánat játszik még soulfiret? :Y So 2014'

Amúgy nem kerültünk össze ph! kupa alatt, de azért felveszlek, ha nem gond :)

[ Szerkesztve ]

"Kérsz valamit enni? Durumliszt"

(#27792) zolka95

zolka95
(senior tag)

Egyszer már írtam, de megint írom. Szerintem marha nagy POFÁTLANSÁG, hogy ekkora előnye van a pap kasztnak. Aki ezzel játszik menjen inkább templomba.
Kif*ssa azt a lapot amit heal-el és kártyát ad. Meg azt a miniont amelyik ha sebződik akkor nő a támadása utána meg mást se csinál csak heal-eli. Azt kész, meg van nyerve. EEENNYIII. PAP SWAG, YOLO HEARTHSTONE PRO. Legend kártya? Minek az? Játsszá' papocskával. :W

Meg még ott van egy csomó lapja ami + életet ad a lapjainak meg megduplázza az életét és kész. Véged van, ennyi. És ezek mind Basic lapok.
Vagy rakok a paklimba olyat ami elpusztítja a minionját vagy átváltoztatja valamivé, de abból is kettő kéne. Egy nem elég.
Külön paklit kell összeállítani a pap ellen, azt ki tudja mit dob be a gép, lehet nem plébánost.

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#27793) ZS3NI válasza zolka95 (#27792) üzenetére

ZS3NI
(őstag)

Ezt olvasni is kellemetlen volt...

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#27794) DaveNo1 válasza zolka95 (#27792) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

A pap a játék talán leggyengébb hőse jelenleg... :W :C

ZS3NI: detto ;)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#27795) SLYM válasza zolka95 (#27792) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

ja a pap az nagyon kemény, de főleg rogue ellen erős :D ;]. az élet beduplázós kártya meg OP :D

[ Szerkesztve ]

(#27796) zolka95

zolka95
(senior tag)

-.-

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#27797) SLYM válasza zolka95 (#27796) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

viccet félretéve az alap lapjai jók a papnak tényleg, de ha már megvan gyakorlatilag az összes fontos lapod, akkor nem túl erős a kaszt, pláne nem könnyű vele a játék

[ Szerkesztve ]

(#27798) DaveNo1 válasza SLYM (#27797) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

A legtöbb fontos lapja reakciós lap, ha azokat körbe tudod játszani, akkor nyertél. + nagyban függ attól, hogy mit lop ki a paklidból.

Hunter és Warrior ellen erős, de a többi class szerintem bőven 50% felett van ellene (talán a Shaman ellen 50-50%)

You are not prepared.

(#27799) KTony

KTony
(tag)

Nem tudom volt e már de ez epic.

[ Szerkesztve ]

(#27800) Ps Vita válasza whitezo88 (#27789) üzenetére

Ps Vita
(őstag)

Annyi hogy nem dobott össze hunterrel,miden más ellen meg irtó erős
Viszont most én is kikaptam zsinórban vagy hatszor,mert hunterekkel dobott össze folyton(jó,néha mech mage is :U )

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.