Hirdetés

2019. március 22., péntek

Gyorskeresés

(#27201) salaam válasza ígyvanferi (#27200) üzenetére

salaam
(senior tag)

Hát akkor tuti, mert a többi deckem nem volt izgalmas :D

"Kérsz valamit enni? Durumliszt"

(#27202) NyxNyxNyx válasza ígyvanferi (#27200) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Én sem tudtam, mi úgy játszottuk a párharcokat Xirith kollégával.

Comparison is the thief of joy.

(#27203) Mister_X válasza NyxNyxNyx (#27198) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Elszámoltam magam a manával, még bele akartam ütni :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#27204) NyxNyxNyx

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Gondoltam felmegyek még este egyet játszani miután rank 4 5csillagra lementem. Rank 3 még sose voltam. Erre 2 mechmage meccs közül első meccsen mindkét secret a kezdőkézben, a másikban priest kettő combot nyomott el a 6. körig, aztán thoughstealelte Antonidas-t és fireball-t. Mondom oké vissza a cancerrel, priest meccs warrior ellen, utolsó 5 lapomban a 2 cleric, semmi nem jön időben, shield slam thoughtsteal, cabalok akkor jönnek fel mikor mikor már mind a 4 targetet elnyomta, mind control akkor jön mikor húzott vagy nyolcat Yserával.

Sorry, ki kellett írnom magamból a sót. :(

(#27205) GabN73 válasza NyxNyxNyx (#27204) üzenetére

GabN73
(PH! addikt)

Ne is mondd, belogoltam megcsinálni a napit - 5-4 meccset topdeck ellen vesztettem, paklit amit nyitottam megint csak 1 rare-t tartalmazott... :C

I don't believe in that phony hero stuff.

(#27206) DaveNo1

DaveNo1
(PH! kedvence)

Durva ellenfeleket kap Kripp Arenaban: kikapott 6 kör alatt egy full mech rogue-tól, utána 1 hp-ról jött vissza egy Mage ellen akinek első 11 lapjában 4 frost elemental volt, utána meg jött egy hunter akinél 4 skillcommand 2 uth, animal comp stb jó lapok voltak :Y

You are not prepared.

(#27207) F-ECT$

F-ECT$
(Jómunkásember)

Massan nem kicsit mákos: 19 packból 2 legendary, 3 golden legendary és asszem 3 epic :)

Dive ever, work never.

(#27208) Mister_X válasza F-ECT$ (#27207) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Menjen a fenébe :DDD Nekem ha majd a 40 packomban lesz ennyi, már örülök.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#27209) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#27207) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Én nyitottam már 15-es csomagban 3 legendaryt ;] :P

You are not prepared.

(#27210) whitezo88 válasza DaveNo1 (#27209) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

nekem egyszer olyan volt 3 pack alatt, hogy 2 legend, semmi majd 1 legend megint.

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#27211) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Blizzard megkérdezi az új HS játékosokat :DDD [link]

(#27212) ígyvanferi válasza F-ECT$ (#27207) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Na, nekem majdnem a 10-szeresét kellett kinyitnom 5 legendhez. Egyik sem arany természetesen.

(#27213) DaveNo1 válasza whitezo88 (#27211) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Nem tudom nézed-e Piccanlet de kb. Ekop most csinálta az év Missplay + játék eldobását. Volt is hatalmas salty ;]

You are not prepared.

(#27214) fogtunder válasza whitezo88 (#27211) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

nekem az az érzésem egyébként a HS fejlesztői gárdájával, mint az Apple mobil készülékeivel kapcsolatban. egyrészt a full kreténekre terveznek mindent, másrészt ha neked valami olyanra van igényed, amire ők nem gondoltak, megmagyarázzák, hogy ez miért lenne neked rossz, ahelyett, hogy reagálnának a valós felhasználói igényre.

ettől függetlenül nem akarom lebecsülni a munkájukat, de ez a hozzáállás baromság.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#27215) DaveNo1 válasza DaveNo1 (#27213) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Visszaszívom, ez a Forsen akkora *********, tök egyértelmű miss lethalt csinált, rank25 play kb. (silence saját rag én win..). Következő körben ki is kapott. Nem is tudom mit keres versenyeken ekkora benézéssekkel...

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#27216) Mister_X

Mister_X
(PH! nagyúr)

Ejj, demonlock arena :D

+ Mortal Coil, Abusive, Blood Imp, Flame Imp, Chow, Dark Bomb

Jarraxxusnál megkönnyítette a választást, se The Mighty Millhouse Manastormban, se Mogor "not that one" The Ogre-ban nem éreztem potenciált, na.

(#27217) Füleske

Füleske
(őstag)

Ebola hunter aréna .

(#27218) whitezo88 válasza DaveNo1 (#27215) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Azt azert sokan beneznek, de a boom vs sylvanas play meg annal is rosszabb volt...

(#27219) DaveNo1 válasza whitezo88 (#27218) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Kungen nézte be egyszer de őt azóta se láttam játszani. Chaten mindenki ordított hogy Lethal mielőtt még jött volna Forsen köre. Tök egyértelmű volt, ráadásul ki is játszotta a baglyot, csak éppen rossz targetre...

Sokan szidják LifeCoach-ot hogy sokat gondolkodik meg RopeCoach, de ő legalább végig veszi a lehetőségeket, Forsen meg semmit nem gondolkodott, 1 sec alatt kivágta az owl-t rossz targetre.

Ez már nem csapathiány vagy gyakorlás kérdése. Ilyen szinten egy Ragnaros + silence kombót nem kellene tényleg benézni. Jobb játékosok ennél bonyolultabb playeket is csinálnak.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#27220) SLYM válasza DaveNo1 (#27215) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

nyilván életedben nem sportoltál verseny szinten, mert különben tudnád, hogy a legjobbak is hibáznak, csak kevesebbet, mint a gyengébbek. ennyi a különbség. rank 1-en volt nem egyszer a srác, élőbe láttam. asszem no comment innentől

(#27221) opzozi

opzozi
(tag)

10 meccsből 7 mech mage casualon is, nem lehet így játszani.

Xiaomi Remi Note 4G - Miui v6

(#27222) ígyvanferi válasza SLYM (#27220) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Azért kicsit erősnek érzem a hearthstone-ozást a versenysporthoz hasonlítani.
Gondolom előfordult Forsen legend rankon is, nem ez a lényeg.

(#27223) Mister_X válasza opzozi (#27221) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

De, csak olyan paklikkal kell menni, amik bedarálják. A palám 75%-os WR-rel megy mage ellen, továbbá linkeltek már itt anti-mechmage warlockot is.

Ha nem nyitom ki majd Jarraxxust, tuti lecraftolom, most eléggé win condition volt. Csak úgy remeg az ember ujja, mikor elengedi a lapot a board fölött, majd a battlecry és a megváltozott emote-ok :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#27224) DaveNo1 válasza SLYM (#27220) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Aki napi 10 órát játszik + ezért még adományokban kap havi 20 ezer dollárt is (rofl), attól azért elvárható, hogy valamit ladderen teljesítsen. Amúgy ahogy ígyvanferi is írta HS-t e-sportként kezelni vicc.

Pont a játék komolyabb része az, hogy ilyen egyszerű kombót ne nézzen már be. Ráadásul van valami másfél perc gondolkodási idő miért kell 1 másodperc után kivágni az owl-t rossz targetre?

You are not prepared.

(#27225) Mister_X

Mister_X
(PH! nagyúr)

Azért érdekes, hogy priest 8 lap közül pont Jarraxxust Mind Visionöli ki. Na nem mintha ért volna bármit is, mert lent volt a boardon elég mennyiégű minion és utánam játszotta ki.

(#27226) NyxNyxNyx

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Ma volt pár lossom és elgondolkodtam a doomsayer alkalmazásár priestben. Kirakod a boardra második körben a 2 dropja után, nem rak le semmit így nyertél egy kört gyakorlatilag. Rossz esetben lesilenceli, arra beraktam egy inner fire-t. Ha meg később dobom be akkor sok esetben 7 heal.

Összeraktam egy deck-et recombobulatorra épülve aztán rákerestem, és láttam h Kripp is csinált hasonlót. Valamennyire átalakítottam, nyilván ladder-ra nem a legjobb, de casualon eddig 3/3 win (warrior, druid, warrior).
Itt a deck, eddig nagyon fun.

(#27227) opzozi válasza Mister_X (#27223) üzenetére

opzozi
(tag)

Ez igaz lenne, de ha váltok, akkor meg azért kapok ki, mert akkor a gép is vállt :) Szeretünk Hearthstone. :DDD

Xiaomi Remi Note 4G - Miui v6

(#27228) NyxNyxNyx válasza NyxNyxNyx (#27226) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Zetalot-ot megkérdeztem, azt írta doomsayer-ben lehet ráció ha használok 1 innerfire-t, egyébként "kinda' bad".

(#27229) whitezo88 válasza DaveNo1 (#27224) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

0-6senboys ;]

Forsen jo jatekos de miota kb celeb lett mintha romlott volna. Versenyek nem erdeklik ha el is megy leginkabb csak disznek, a legend rank sokkal tovabb tart mar neki ha elerte akkor beall 1000 korulre. Mikor miracolizott akkor volt a legjobb.

(#27230) NyxNyxNyx válasza whitezo88 (#27229) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Meg is értem, nem sok olyan tournament van amit ha megnyer több pénzt hoz mintha streamel-ne az idő alatt. (mármint tegyük fel tökéletesen játszik akkor megnyer mondjuk 1/4 tournamentet)

Bőven elég ha részt vesz rajtuk, ha nagyon beég figyelmet is kap. Néha néha azért odateszi magát, de a legtöbbször leszarja.

(#27231) DaveNo1 válasza whitezo88 (#27229) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Rogueval valóban nagyon jó volt, talán az egyik legjobb, de azóta semmit se mutatott fel.

Kolento, Amaz, stb biztos nem nézte volna be ezt a Ragna + Silence kombót, és ahogy te is írtad volt még missplaye ezenkívül is.

You are not prepared.

(#27232) NyxNyxNyx

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Valaki mondta, hogy ha gyakorolni akarok mechmage ellen, vegyem fel. Felvenne? :D

(#27233) ZS3NI válasza NyxNyxNyx (#27232) üzenetére

ZS3NI
(őstag)

Menj rankedre, és egyből gyakorolhatsz is mechmage ellen. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#27234) NyxNyxNyx válasza ZS3NI (#27233) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

link :P
Egyébként ha veled gyakorolhatnék az is jó lenne, gondolom ki vannak a lényegesebb deckek. Vagy aki hajlandó szóljon.

Nem merek rankedre felmenni vele most, az is egy megoldás hogy várok egy hetet.

[ Szerkesztve ]

(#27235) Gyuri27 válasza NyxNyxNyx (#27232) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Holnap.
xsmokex#2113

Itt abszurdisztánban mindenki olyan okos. A kecskenyájak meg szűzen maradnak. Kappa

(#27236) whitezo88 válasza NyxNyxNyx (#27232) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

ellenem is jöhetsz. szerintem fel vagyunk egymásnak a listára véve.

(#27237) DaveNo1 válasza NyxNyxNyx (#27234) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Gyakorolhatsz velem is, tudok bármilyen paklit vinni

You are not prepared.

(#27238) NyxNyxNyx

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

:R

(#27239) SLYM válasza ígyvanferi (#27222) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

nem legend rangon fordult elő, hanem legend 1-en. az a legjobb rangon ami létezik

DaveNo1 mégis miben különbözne akármilyen játéktól? azon kívül, hogy nagyobb a szerencse faktor benne. nem is értem hogy lehet erre a következtetésre jutni. egyébként, hogy meg is válaszoljam a kérdést, pont azért amiért valaki egy meccsen panenkázik, vagy amiért ma messi kaputól 7-8 méterre üres kapura mellé fejelte a labdát, vagy mert valaki pofázásért kap egy meccsen sárga lapot. figyelmetlenség, nem koncentrált eléggé, vagy épp leszarta. ennyi. hidd el nekem, az a srác az egyik legjobb játékos ebben a játékban

[ Szerkesztve ]

(#27240) ígyvanferi válasza SLYM (#27239) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Rank 1-et írtál, nem legendet. Azért nem értettem.

Mégis miért ne különbözne már bármiféle profi sporttól? El kell tudni számolni 10-ig, meg eltalálni a megfelelő kártyát, amit ki akarunk tenni a boardra. A dekoncentráltság, figyelmetlenség, leszarás persze itt is érvényes. Illetve talán nagyobb mértékben is van jelen.

[ Szerkesztve ]

(#27241) SLYM válasza ígyvanferi (#27240) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

az alap elvárás nekem egy streamertől, nem is figyeltem erre. sorry :U

[ Szerkesztve ]

(#27242) GabN73 válasza ígyvanferi (#27240) üzenetére

GabN73
(PH! addikt)

+1, a CS-ben is vagy beadja a fejest, vagy vigan továbbsétál, hiába "oda céloztál"

I don't believe in that phony hero stuff.

(#27243) DaveNo1 válasza SLYM (#27239) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Eddig bármilyen játékkal játszottam, jobbára nem a szerencse faktorról szólt. Itt meg kb 90% a szerencse faktor + megfelelő lapjárás, a maradék 10% ami kiemeli Kolentot meg a legjobb játékosokat.

Dr. Balance és társaival csak tovább rontották ilyen szempontból a játék minőségét, még többet számít a szerencse. Vajon jó helyre repül a bomba, vagy sem? És vajon 1-et sebez-e vagy 4-et? Túl sok kulcslap van ami el tudja dönteni a harcot és nincs felette rendelkezésed.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#27244) Ps Vita válasza DaveNo1 (#27243) üzenetére

Ps Vita
(őstag)

amugy remelem ezt a 90%-ot te se gondolod komolyan :U

(#27245) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Lifecoach féle cancer warriort próbálgatok :D [link]

ladderezik vele éppen jó sikerrel. volt Juggernaut is de kivette mivel gyors a deck így nagyon idő sincs felhúzni a bombát.

(#27246) SLYM válasza Ps Vita (#27244) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

forsen azért érte el többször is a rank 1-et, mert mindig ő volt a legszerencsésebb a sokmillió játékos közül. egyértelmű. 90%

(#27247) whitezo88 válasza SLYM (#27246) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

tavaly nyár óta nem volt kb legend1, miracoli óta, mikor még broken volt. azóta 1000 körül vegetál folyton.

[ Szerkesztve ]

(#27248) DaveNo1 válasza SLYM (#27246) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Xixo minden hónap elején elére a legend rank1-et az ebola deckjeivel, de nem igazán látom át milyen skill kell ahhoz, hogy 24 órán át ülj a gép előtt és go face go face go face.

Én abszolút komolyan gondoltam a 90%-ot (szerencse mellé a lapjárást is beleértettem, csak jól kell olvasni). Sose értettem azokat az embereket akik szerint bármiféle nagy tudás kellene ebbe a játékba.

You are not prepared.

(#27249) Prof válasza opzozi (#27221) üzenetére

Prof
(PH! addikt)

A feneket nem a mech mage menti meg az uj jatekost 2 mechem van gvg packbol. Ha azzal kezdek van esely hogy instant feladjak lol, nem is tudvan hogy full basic amugy a paklim :))

"Yesterday is gone, tomorrow is not yet come. We have only today. Let us begin"

(#27250) Prof válasza DaveNo1 (#27248) üzenetére

Prof
(PH! addikt)

A konzisztensen fokuszalni kepes, turelmes ember is egyfajta skill.
Es akarhogy is nezzuk a versenyeken vannak visszateru arcok, pedig nagyon sokan jatszanak vele. Van aki nyomas alatt idegen kornyezetben jol teljesit, valaki meg teljesen becsodol.

Mondjuk megtanulni a kartyakat amik leteznek se keves ido, ma eppen egy priest nyomta le a magemet 4 lap maradt paklijaban a basic magem ellen, jol alltam erre elnyomot vmi minion attackjabol taplalkozo baromi nagy aoe-t. Pedig a Ysera legendaryjat kinyirtam es 23 kartyambol 0 sheep jott..
Ha ismernem azt a rare lapot akkor szamitok ra, igy csak a holy novaval szamoltam, ami ugye csak 2 dmg drain aoe.

Nagyon kene vmi kartya katalogus, amiben leirjak hogy a kulonbozo effektek mire hatnak es mire nem. Eszembe nem jutott volna, hogy mindenfre kartya felirat ellen jo a silence es deathrattlet is kinyirja pl. Ahogy az se hogy a rogue, druid wowban melee fizikai tamadasait buffolja a spell dmg.

"Yesterday is gone, tomorrow is not yet come. We have only today. Let us begin"

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.