Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz gabesz839 #180 üzenetére

    Van olyan lehetőség hogy letöltse a kijelölt útvonalat, hogy offlineba is működjön. Ilyenkor csak azt az útvonalat tölti ami neked kell, és nem lesz több 100 mb.

    Én egerben voltam, és a legkisebb térkép amit letölthetett, az 600MB volt. Egy másik app MAPS.ME 100MB ból egész Mo-ot lekapta, és eddig bárhol voltam szinte minden turistautat, vagy érdekesebb éttermet kilátót stb stb megjelenített.

    Gugli maps nem tudom miért olyan helyigényes, de negyed ennyi infót sem tartalmaz, viszont remekül működött az offline navigálás, igaz mivel ezeket a süket pontokat nem tudom húzogatni, csak úgy tudtam lebeszélni hogy fizetős útra v autópályára vigyen, ha kézzel adtam meg extra uticélokat, amivel az volt a gond, hogy minden városnak a közepébe be akart vinni... és ha nem ismered az utat akkor be is visz.

    Nem értem amúgy offlineban miért nem működik a fizetős útvonalak elkerülésére készült opció. Állandóan felzavart az autópályára és nem is mutatott alternatívát, pedig amin jöttem gyorsabb volt.

    Ha még a véda radarjait is mutatná, óriási pacsi menne érte :( Remélem nem volt nálam szemfülesebb a radar.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák