Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Azt nem mondtátok, hogy a guardianok alvázvédelmet is vállalnak! Egyúttal átnézettem a lengőkarokat, meg a kipufogó rendszert is. :)


    Mindazonáltal az emelőoszlop méretei alapján ezek szép szál legények lehettek.

    És errefelé a parkolás is helytakarékos, íme a "denevér 2000 ... akarom mondani 3000" tároló rendszer

    Amúgy átreppentem egy másik guardian helyszínre, de azt már csak legközelebb fogom megnézni, mert valaki a Frontiernél volt szíves minden kreativitását egy olyan bolygófelszín megalkotásába ölni, hogy most kb annyi ott az esély leszállásra alkalmas, akárcsak négyzetmilliméternyi placcot is találni, mint aranyvasárnap parkolóhelyet a körúton. :((( Pedig lett volna ötletem, hogy inkább mire fordíthatta volna azt a beteg fantáziáját(úgy kb a tizedik perc után ezen javaslataimnak már hangot is adtam). Ez már tényleg kimeríti az esztelen szívatás fogalmát, sztem a guardianok is emiatt költöztek el. :W (nem sokszor használom ezt az arcocskát, de most indokolt volt)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák