Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 42861

    senior tag

    Gamer pályafutásom legszánalmasabb jelenete zajlott le ma az Elite-ben. Igazából csak röhögtem, hogy ilyen is csak velem eshet meg.

    Gondoltam, elmegyek egy kicsit feltankolok matikból Dav's Hope-on, most, hogy ennyi tárolót kaptunk. Nekem az új volt, hogy a bal oldali panel most már mutatja a bázist, nem kell a koordinátákkal szenvedni. Ez király. Leszállok, SRV-vel kigurulok, szépen begurulok a bejáraton, leszkennelem a data point-ot. Kanyarodok rá jobbra az első matihoz, ami két hengeres cuccokat tároló valamik mellett van.. És ezt nem tudom, hogy hoztam össze, de beszorultam a két tároló közé a textúrákba. Se előre, se hátra. Kiboostolni se tudtam magamat, csak egy kicsit felemelkedtem és úgy maradtam beragadva. Elképesztően nyomorultul festettem. Nem hittem a szememnek. Bánom, hogy nem csináltam screenshotot. Mi legyen.. log out, log in.. ugyanoda beragadva rak vissza. Játékmódot váltok, ugyanaz. Hát mondom ezt nem hiszem el.. gondolkodtam az öngyilkosságon, akkor a hajóra rak vissza, de másik SRV nem volt már nálam. Elmenni újért meg nem volt kedvem. Az egyik játékmódváltásnál egy olyan instanceba rakott be openben, ahol volt egy élő player. Van Isten!! Pont akkor szállt le. Ugyanazt csinálta mint én, SRV ki, leszkennelte a data pointot a bejáratnál és elindult felém az első matiért. Zsír, akkor nem írok rá, hogy valamit kezdjen már velem. Befordult a tároló mellett és ledermedt egy fél percre. Még egy kicsit hátra is gurult, szerintem nem akarta elhinni azt amit lát. Ott lógok, szánalmasan beragadva a textúrába, kb. 2 méterre a felszíntől. Szakadtam a röhögéstől. Zúgolódok a boostal, lövöldözök a turrettal, próbálok jelezni, hogy beszorultam, se ki, se be, szabadítson már meg a szenvedéseimtől. Sejtettem mi fog következni, nyomtam is a 4 pöttyöt a pajzsra. Király volt a csávó nagyon, kb. 2 perc alatt sikerült kilökdösnie onnan és mehettem utamra. Maximális riszpektem neki!

Új hozzászólás Aktív témák