Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    Srácok, felvettem egyküldetést, hogy pusztitsak el 4 db sentry skimmert. Megnéztem egy videót, hogy kell ezt, de ott a srác kirepül az anakondájából egy kis minihajóval, és azzal lövöldözik valamire a távolban, amik felrobbannak.
    No nekem nincs ilyen kishajóm, úgyhogy a viperrel mentem oda a bolygóhoz (azonos rendszer), megkerestem a várost, ez valami ipari létesítmény. Odamentem, elkezdett rám lőni 4 lézeres valami, plusz ha közel megyek, rakétát is lőnek rám. Kilőttem a 4 lézeres nyavaját, mostmár ezek nem lőnek. De kiderült, hogy ezek valami guard akármik voltak, kaptam is egyesével 400 bounty büntit értük.
    De akkor mik a sentry skimmerek? Próbáltam képet keresni róluk, talán ilyen nagy, doboz szerü valamik, kéken világító ventillátorokkal? Volt ilyen nagyobb doboz a városban, de nemtom hogy néz ki pontosan, mert nem merek túl közel menni a rakéták miatt. Az egyik ilyen dobozra kilőttem a maradék 600 lövedékemet, ami még a tárban volt. Szikrázott, villogott, de ba..ik felrobbani. :O
    Ráadásul az egész naprendszerben, de még a szomzédosban is wanted lettem... Ez igy nagyon nem frankó.
    Mit csináltam rosszul? Mit lőjek ki, hogy megkapjam a küldit? (nagyon komoly a reward az én mértékemmel, >400 k!!)
    Duvi, nincs egy képed egy ilyen sentry skimmerről?

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák