Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    Tudom hogy beszéltünk új engineering-ről. De ezt nem hagyhatom szó nélkül!
    Oké, van egy 4-es grade-ig (új formára alakítva is) modolt 3A-s PP, overcharging-el. Kíváncsiságból az 2A-st (az előzőt beraktam a raktérbe) is akartam ugyanúgy modolni és persze hogy elölről kell kezdeni 1-es szinttől!
    Nincs is minden szinthez elég anyagom! :O Deee...! Ez még semmi! Még nagyobb kiviből vettem egy másik 3A-s PP-ot, És....? ezt így is nulláról fejtesztszem? Remek... Ez sztem kitolás, hiszen MINEK csináljam ezt is 1-es szinttől, ha már korábban pontosan ugyanilyen osztályú modult már kifejlesztettem?!
    Azért már ne legyen már olyan hogy ismert (hasonlóakat is) modult is mind-mind nulláról kell végigszenvedni!
    Simán be lehetne rakni olyan fícsőrt is hogy az ISMERT (korábban tuningolt modult(kategóriát) akár némi díj ellenében fel lehetne szabadítani az addig eljutott szintig vagy/és ha ki van fejlesztve egy magasabb osztályú adott modul a
    pillanatilag addig bizonyos szintig, akkor az ennél alacsonyabb osztályú adott modult is lehessen legalább a pillanatilag addig bizonyos szintig feljeszteni...
    Tudom hogy át lehet pakolni a modolt modulokat is, de ha valaki egy másik hajó(k)ra akarja fejleszteni adott modult, sztem emiatt az a sok, állandó átpakolás kényelmetlen is lehet!
    Számtalan ötlet lehet! Miért nem használja ki a Frontier...??

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák