Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SP4C3

    veterán

    válasz KaraDani #72 üzenetére

    Nem a pofámba dobták a játékot, hanem megvettem, meg barátnőmnek 2 dlc-t mellé. Ha ez a játék free to play lenne, akkor nyilván sem én, se senki nem akadna ki, hogy van, amit nem kapsz meg, csak ha fizetsz...
    Rakjon bele contentet, de takarítsa ki akkor az én kliensemből, még csak színét se lássam a kis lakatoknak és ne dobjon be DLC-s karakter mellé, vagy DLC-s gyilkos ellen. Ott az ára, kifizettem legyen elég bevétel, az akciókat ők szabják, az is hidegen hagy. Volt már, hogy ingyen dolgoztam... ;) De akkor sem tettem mondjuk kis lakatokat pl, a böngészőre és az plusz pénz, hogy neted is legyen meg még böngéssz is. Nem-e parasztság.

    Minden másik játékban gyűlölöm a microtranzakciókat és az ilyen jellegű DLC-ket. Ez a játékok rákfenéje és büntetni kell az összes céget, aki így visszaél a DLC mibenlétével, mert ez már nem az alapjáték kiegészítése, hanem egyenesen getsziség és sz@revés, amit ezek művelnek. Bugokról nem is beszélve, holott ez nem "Early Access" játék.

    Ha meg annyira pénzéhes, akkor vigye tovább és adja ki a DbD 2-t, de ne DLC-ket, lehet úgy még meg is vettem volna a folytatást. Én sem ingyen szórakoztam, jó? :)

    -JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

Új hozzászólás Aktív témák