Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    Na kipróbáltam én is a játékot és komolyabb bug nélkül sikerült köröznöm vele délután egy keveset, versenyt is futottam de szerencsére nálam nem jelentkezett a lenti képhez hasonló bug. A Steam overlay-t én is kikapcsoltam de azt hittem, hogy ezt követően a shift+tab kombóval már nem lehet előtérbe hozni a Steam-et, aztán mégis. Az AI elég izmos, legalábbis ugyanazon a fokozazon mint pl. a 2018-ban erősebbnek tűnik, legalábbis engem legyalult de lehet a játékban a McLaren még kevésbé versenyképes mint az utóbbi időben a valóságban, na meg aztán alap setup-al is mentem, persze könnyen lehet, hogy csak én vagyok béna :)
    Ezt a heti kihívást nézte már valaki? Ez, hogy működik amúgy? Gondolom a szabadedzések alkalmával látható ellenfelek nincsenek mind aktuálisan online és ugyanez a helyzet az időmérővel is de mi van a futammal? Az gondolom az csak valós időben történik majd. Mondjuk erre a részére éppenhogy csak ránéztem mert a beállítgatás elvitte az időm egy részét. Mondjuk a HW igény baráti, még a nem túl modern konfigommal is High-on megvan a 70-80 FPS,Ultran igaz már csak 40-50 FPS de nem is várnék el többet a 2012-es i5-s procimtól és deszkámtól.
    Egy értelmes FFB beállítást tud mondani valaki esetleg? Vagy 2x állítottam még csak rajta és már így is elfogadható de biztos van ennél kifinomultabb is, már mint a lehetőségekhez mérten :)

Új hozzászólás Aktív témák