Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maajsz

    senior tag

    válasz brickm #30494 üzenetére

    "Semmivel se cikibb egy karbantartott szép e46 mint akármelyik másik autó. SŐT! "
    Pontosan erre utaltam én is, ha megnézed :). De amikor látom, hogy szerencsétlen bimmer agyig le van lakva, de neki bmw-je van akkor is, amikor se pénze, se affinitása hozzá az véleményem szerint ciki. Igen más hasonló merci, audi esetében is így van, de annyi pénzből egy suzukit azért jobb állapotban lehet tartani. Persze van aki azt is lelakja, abba ne menjünk most bele.
    Ahogy látom H.Ezredes kommentjeit, sokan a jóval drágábbakat is gányolják, ami megint ciki (szerintem), mert pénz van megvenni, de tisztességes helyre vinni javítani már nincs.. Persze egy suzukit vagy opelt minden 2. szerelő megcsinál csukott szemmel normálisan, azért prémium kategóriában ez nem igazán igaz. Az is érthető, hogy érdekel az autó és minden hibáját szeretnéd ismerni, ez jól is van én is így lennék vele, de ott vannak a "tettemmá fel turbót" meg "hegesztettemmá difit" henkeljancsik aki általában gányolnak és ráadásul állítják hogy végletekig értik az autót és ha valami mégis sz@r lesz valami másra fogják. Na nálam ez kör meríti ki a ciki fogalmát.

Új hozzászólás Aktív témák