Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz !Overdose! #10813 üzenetére

    Jah, pont ilyet kerestem. :B Abszolút full-full, memóriás ülésekkel, DVD-s nagy navival.
    Kedden láthatom élőben, addig kezdem intézni az anyagiakat, lehet le is foglalózom.

    !Overdose!: Nem touring-et kerestem, igazából nem is lenne rá szükség, mert van tetőbox, de sajnos a jobban felszereltek mindegyike touring. Motor kicsi, csak 4 henger, de diesel. Nem kell rá luxusadó, ez megint jó pont. Elég nyomatékos, megy bele a chip, 19x ló, asszem 450NM-t mondtak. Akkor talán már menni is fog, de ami a lényeg, lehet vele fillérbaszóskodni. 6l alatti is lehet a fogyi az olcsóbb gázolajból, ami nekem nem mindegy.

    Dragon, dehogy lesz annyi... Ismerősöm, aki druszám is egyben, ugyan ilyet hajt, ő segítene a chippeltetésben. Neki már rég megvan, most 6,4-et ír a computer, de ő hajtja elég rendesen. Most mondjuk van valami a géppel, azt hallottam elég drága lesz, de ahogy ő használja, szvsz... :N
    Nem ültél még ilyenben, nem vezettél még ilyet. Én már igen. És tudom mit fogyaszt, 7l fölé nem megy. 177 lovas jó lenne, de az már luxusadós. 325i kellett volna, de ott már tényleg brutális az adó.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák