Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz holozis_HUN #89095 üzenetére

    Én az Avastot ajánlom. Bár, már régóta nem használom (mert a funkcióját megoldottam olyan alkalmazással, ami egyébként is telepítve volt és ezáltal az Avast fölöslegessé vált), de amíg használtam, addig megbízhatóan tette a dolgát. A többi vírusírtó működését nem ismerem. Az Avasté moduláris, vagyis, ha csak a vezérlés részére van szükséged, akkor a többi, egyébként fölösleges funkció (pl. a vírusírtó :) ) kikapcsolható. Tud neten és SMS -ekkel is kommunikálni a távoli eszközzel. Úgy emlékszem, hogy időszakosan ismétlődő helyzetjelentésre utasító parancs is csak az Avast -ban volt (amiben a parancs tartalmazza a válaszok közti időt).
    De, sztem akár egyedi megoldásra is van lehetőség (ez viszont csak elmélet, nem teszteltem). A Tasker nevű automatizálóval egyéni feltételek szerint is le lehet programozni a működést. Ennek eredménye egy Tasker profil lesz. Létezik egy AppFactory nevű alkalmazás, amit kifejezetten a Taskerhez írtak (és nagyon irigylem, mert az általam használt E-Robothoz sajnos nincs ilyen alkalmazás). A lényege az, hogy (bizonyos korlátozásokkal) Tasker profilt, önálló alkalmazásként ("hagyományos", .apk kiterjesztésű, telepíthető appként) tud exportálni. Ha, az elméletem helyes, akkor egy Tasker -gurut kell megkérned, hogy az elképzeléseid szerint készítse el a profilt és exportálja AppFactory -val. Ebben az esetben a barátnődnek már csak telepítenie kell az exportált appot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák