Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz #40993792 #5513 üzenetére

    Akkor szokott a gond kezdődni, mikor ROM-ot cserél a BT két végén az egyik fél. És az egyiknél van párosítás, a másiknál nincs. Na ott lehet törölni, meg újrapárosítani. A másik, sokszor nem fogad el fájl symbianról, ha nincs párosítva. Ehhez nem vagyok hozzászokva. Harmadik, ok hogy van rá hotkey az állapotsávban, de aztán lehet bemászni a menübe a láthatóság miatt... Nokiámon meg balra, ok és készen van. N900-on már 3 érintés.
    Aztán van az a baromság hogy APK-t nem hajlandó fogadni pl egy GT540, van asus transformer. Egyébként meg rengeteget előfordul droid-droid, és nem droid-droid közti fájlküldésnél(az első a küldő) hogy nem tudja elküldeni, sikertelen, blabla.
    Én anno több GB-ot bluetoothoztam félévente a régi zárt SE-kal. Ott ez nem lehetett volna megengedett. BT-be egy navigomb érintés, oszt cső, mehet a menet.
    A CS1.6-ot is bluetoothon kaptam(300MB installer exe), azóta már megvettem mielőtt rámsütnétek a warezt.
    Ez az app az esetek többségében megoldja, de az egyik fél ROM-ot cserélt de párosítva maradt esetben nem jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák