Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bozek

    nagyúr

    válasz Orlin #18171 üzenetére

    Pár hozzáfűznivaló:
    1. A Facebook nem frissített a mai napon (és tegnap se), bár az tény, hogy ez az engedély benne van.
    2. Sose találkoztam a 64 Ft-os üzenetküldéssel. Az előbb kipróbáltam és még olyannál se írta ki, akivel egyetlen közös ismerősünk sincs.
    3. Érdemes elolvasni a kommenteket is alatta. :)

    Egyébként meg ez az említett cucc ennyit takar:
    "Az alkalmazás letölthet fájlokat a letöltéskezelő segítségével anélkül, hogy értesítené róla a felhasználót."

    Szó sincs arról, hogy valamit telepít, csupán letölt. Erre meg szükség lehet néhány esetben. Ugyanezt az engedélyt megkapja a GMail is például.

    Nem védeni akarom az FB-t, csak nem minden úgy van, ahogy leírta. És ha már a FriendCaster-t ajánlotta, akkor ahhoz is egy kis szösszenet:
    "KÉPERNYŐZÁR KIKAPCSOLÁSA
    Lehetővé teszi az alkalmazás számára a billentyűzár és bármely kapcsolódó jelszavas védelem kikapcsolását. Például a telefon feloldja a billentyűzárat bejövő hívás esetén, majd újra bekapcsolja azt a hívás végeztével.
    RENDSZERBEÁLLÍTÁSOK MÓDOSÍTÁSA
    Lehetővé teszi az alkalmazás számára a rendszer beállítási adatainak módosítását. A rosszindulatú alkalmazások tönkretehetik a rendszer konfigurációját."

    Erre a kettőre mi szüksége van? Ezt viszont az FB nem kéri.

Új hozzászólás Aktív témák