Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #64638144

    törölt tag

    válasz WhiteWalker #170025 üzenetére

    Márpedig nem fanatizmus alapján használom ezeket a dolgokat, hanem józan ész alapján. Ha egyszer a Samsungnak kénytelen voltam megadni az adataimat, rálátnak, akkor nem értem miért adjam meg Chen Liungnak egy sáskunyhóban írt szoftverhez. Főleg úgy, hogy a programja legfeljebb annyival tud többet, hogy az ikonja pandássá testreszabható. Azt nem értem, hogy honnan veszed, hogy én nem használtam külsős programokat? Szerinted én az életemet egyből S23+ készülékkel kezdtem? Az első androidom az 3-mas verzióval működött, akkor még nem bankoltam, nem volt mitől felni. Én is feltelepítettem minden sz@rt a finghangoktól kezdve a mérőszalagos appokon keresztül a ProfiMailen az az összes böngészővel. És még mindig azt mondom, hogy GYÁRI. Ez ez téged cseppet se zavarjon, te csak használd nyugodtan az idegen appokat! Hisz tudom, hogy ezért csinálod a műsort, mert te csakis külső fél programját használod, mert számodra priorítás, hogy egy ha egy gyári alkalmazásba 500 karaktert lehet írni, akkor neked senki ne pofázzon és keresel egy olyan programot amibe 600-at lehet, mert te aztán nem vagy búmer és különben is a Józsinak ilyen nincs, ezzel lehet arcolni. Hidd el, megértem, ezeken én már 10 éve túl vagyok. Majd te is el fogsz jutni egy olyan szintre, mikor már nem változtatod meg 3 naponta a témát meg a hátteret és a betűtípust, hanem egy képpel és gyári témával tolod végig a telefon életciklusát, mert vannak ettől fontosabb dolgok is.

Új hozzászólás Aktív témák