Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz Magnat #149579 üzenetére

    A Google prompt már eleve egy 2FA megoldás, ez az alapértelmezett, user+pass után egyből küldi a prompt-ot minden belépett és aktív (a szerverek számára elérhető) eszközre amibe az adott fiókkal be van lépve valaki, ha akarod ha nem.. ez van az első helyen a sorrentben és ez az alapértelmezett és nem lehet állítgatni, erre értettem hogy sorrend. Mikor belépni akarsz akkor ezután, ha ez nem sikerül pár másodpercen belül akkor lesz olyan lehetőséged hogy belépés más módszerrel, na ott mondhatod hogy Google Auth. app vagy telefon+SMS, emergency code.. a férj a PC-n böngészőből egyszer kell belépjen - a fentebb leírtak szerint - és elmentheti a készüléket mint megbízható eszköz. Sütiürítésig (vagy lejáratáig) nem fog kelleni csak a fiókjelszó. Egyébként igen, ha a valaki fiókját a férj készülékére is felveszik akkor meg fog jelenni a készülék a fiókban (security.google.com - bal oldalon Security - középen 2-Step Verification - Google prompts alatt) és valakinek és a férjének is megy majd ki login prompt. Ha valami miatt nem tudsz belépni akkor jöhet(ne) a Google Auth. app, meg a telefon, stb. Nekem az a gondom a login prompt-al hogy még egyszer se sikerült vele belépnem: olyan gyorsan eltűnik (igazából csak felvillan..) a készülék képernyőjéről hogy soha nem tudtam még belépni vele.. legalábbis nekem.. úgyhogy azzal már eleve sose törődöm, SMS vagy Google Auth. app amint kiírja hogy sikertelen volt.

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Új hozzászólás Aktív témák