Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz Somatom #118633 üzenetére

    Nem, nem siklottam el fölötte, mert erre is válaszoltam (második hozzászólásom az e kérdésre adott válasz volt). De végül is igazad van most hülyeséget írtam. :D :R

    "Az egy másik dolog, hogy nálad miért nem megy a közvetlen tárcsázás. Valahol Lolli környékén a Google csavart a hívások jogosultságain. Onnantól nálam is problémásak lettek a "dial" intentek."

    Ez nálam biztosan nem áll fenn, mert mint írtam pár hete már 4-et is csináltam ami tökéletes, egy érintés az ikonra és azonnal tárcsázza is az adott számot, minden más plusz tevékenység nélkül. Az Android pontosan ugyanaz, mint volt (augusztusi biztonsági frissítés) és a beállításokon sem változtattam (legalábbis nem emlékszem olyanra ami ezt okozhatná). Az ikonok kinézete teljesen egyforma, de ha rajta tartom a kezem látható a mellékelt képeken is más lehetőségek jönnek elő, ami mutatja, hogy valami más a kétfajta parancsikon. Arra nem jövők rá, hogy mi lehet a lényegi különbség közöttük, ami miatt mást csinálnak.

    Köszi a programot, kipróbálom! :R

    Mint minden, ez is pofonegyszerű, a modulok között a névjegyzéknél (ott jobbra tovább kellett görgetni), van egy közvetlen hívás, azt kell kitennem és a megfelelő névjegyet hozzárendelni, és minden oké. :)) Hogy erre nem jöttem rá eddig. :W

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák