Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katonafull

    csendes újonc

    Sziasztok!

    Tudja valaki, hogy van-e a jetaudioban olyan funkció, hogy listázáskor úgy hagyja mappába rendezve a zeneszámokat, ahogy felrakom a telefonra és ne rendezgesse át nekem? Vagy olyan, hogy ne olvassa az exif adatokat?
    Merthogy valamiért egyes albumoknál (gondolom exif adat alapján) az egy albumba tartozó dalokat külön mappába rakja, mintha nem egy albumba tartoznának és így listázza ki nekem az albumokat. És így nem tudom egyben meghallgatni szépen sorban az aktuális album számait.
    És rohadt idegesítő, hogy az app akarja megmondani nekem mi egy album és mi nem.
    Először azt gondoltam az ékezetek, vagy más karakterek zavarják össze, de mivel hiába nevezgetem át a dalokat, akkor is a régi dalcímet jeleníti meg gondolom exif adatokat használ a rendezésre.
    És nem szeretném egy exif tool-al átszerkeszteni a sok gigányi zenéimet, csak hogy a jetaudio szíves legyen és ne válogassa szét az összetartozó dalokat.
    Ha erre nincs megoldás tudtok ajánlani másik appot, ami nem akar főnökösködni ezzel kapcsolatban? :D
    Amúgy én nagyon szeretem a jetaudiot, ezért sajnálnám lecserélni.

    Előre köszönöm a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák