Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz ViZion #72139 üzenetére

    nemtom ti mit csinaltok rosszul/maskepp, en a MS oldalarol letoltve csinaltam egy Win10-s pendrive-t, azzal pikk-pakk felment
    mondjuk ezen 3.0-s a dolog meg 3.0-s a pendrive is, az igaz
    az Opteron meg csak 2.0-t tudott, de volt benne 3.0-s PCIE kartya, viszont arrol nem boot-lt

    most ez a i3-s konfig-n olyan Win10 van, ami eredetileg egy 2014-s(!) telepitesu Win7-x64 volt, es tavaly tavasszal lett upgrade-lve a neten Win10-re meg az A64-II-631 CPU-val, meg a FM1-s A75-s deszkával 8GB DDR3-1333-l
    aztan februárban beraktam az i3-t a 16GB DDR4-t meg a Z270-s deszkat bele, csodálkoztam is, hogy elindul, mert mar elokeszitettem a pendrive-t is a telepiteshez, de betoltes utan kert 2 újraindítást es megy minden :DDD
    úgyhogy kb 2perc alatt meg volt a dolog ;]

    az Opteron utan viszont ujraraktam a Win10-t a G4560-n, mert az Win8.1-rol lett felokositva, es az amúgy is nyugos volt kicsit vmiert....nem szerette vhogy, nem egy bevalt oprendszer az a 8.1 szerintem
    az pl sokkal gyorsabb Win10 lett ujrarakasa utan, pedig csak 2 honapos Win8.1->Win10 volt rajra akkor
    most betolt a Win10 rajta, es csak 1.3GB a foglalt RAM, a tobbi szabad, elotte 2.5-3GB mar leves volt

    annak idejen a SATA driverek miatt volt szopodas a intel gepekkel, mert az AMD chipset-l nativ ment a SATA, driver nelkul is, intel-hez meg kellett F6-l beadni lemezen vagy pendrive-n, na ah USB-s volt a bill/eger, es a BIOS-ban nem volt engedelyezve akkor az csöcs volt
    de ennek mar vagy 10 eve
    emlexem a Asus A64-s notimon anno a WinXP felment SATA driver nelkul, es SATA AHCI mode-ban ment a HDD benne
    ugyanakkor telepitettem egy Core2Duo-t is isminek, annal kellett a F6-t nyomni, kulonben nuku HDD

    aztan ezt megunva csinaltam egy olyan WinXP telepitot, amiben bele voltak integrálva az elterjedtebb SATA/IDE Raid meg az aktualis chipset driverek, onnantol kezdve nem volt problema semmivel, az felment mindenre kb egybol
    neha update-ltem rajta, oszt he'

    [ Szerkesztve ]

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák