Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz ViZion #60185 üzenetére

    "1,5 V jááááj, én félek.."

    Ne félj mester, másfél évnél járok, rommáterheltem/bencheltem párszor bőven 1.5V fölött is. Neked azért vannak becsípődéseid zajügyileg pl, az sokkal reálisabb mint félni tőle. (A magam részéről pl a rézf@szú bagolytól rettegek, anyai nagymama kölyökkoromban azzal ilyeszgetett elvisz ha rosszul viselkedem, márpedig ez a mai napig különös ismertetőjeleim egyike.., node ettől az FX még simán bírja/megsem érzi.. :DDD :N )
    Amúgy a SilverArrow két TY-143-asa [link] sincs már 800-1000rpm fölé engedve, teljesen felesleges, itt pedig nem hangosabb mint a gépben levő bármelyik másik ventik.. :N

    Ha valami hangos lenne arra is csak annyit mondanék, nem alszom bekapcsolt gép mellett, játék közbeni nyugalmamat pedig a Sennheiser biztosítja. :D

    "Lehet leöntöm párszor mikor nem látja, és azt mondom a falban megrepedt vmi cső... Mondjuk víz a közelbe sincs, csak a gépben, de hátha... :D"

    :C

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák