Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yllgrim

    őstag

    válasz Habugi #45319 üzenetére

    Nem direkt, de tenyleg :)

    Van amikor megy es jonnek a jo eredmenyek, van amikor nem, ott egy jo sorozatom volt. Sokan nem hiszik el, de a gepnek is van "lelke", foglalkozni kell vele.

    Sokszor vagy nincs eleg turelem vagy nincs kedv, vagy csak nem adja magat hogy egyetlen egy dolgot valtoztass meg, van amikor random megvaltoztatok par dolgot, es nezem milyen eredmenyt szul. IBT-t nem hasznalok, rendeltem most uj pasztat, megnezem MX-2 mit tud, aztan johet majd a Coollaboratory is.

    Ami szerintem itt is mukodik, halgass a megerzeseidre es allitgass aszerint, a ram beallitasokat is az alapjan talaltam meg, vacilaltam mas opciok ki be kapcsolasanal es bejott, uh ez nem csak rideg tudomeny hanem van benne egy jo adag mazli vagy megerzes vagy nevezd aminek akarod is :)

    Vantage masodik graf tesztje es heaven szokokutas tesztje ha megvan akkor stabil :)

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Új hozzászólás Aktív témák