Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    Ma volt egy Lakevill-i csatám, ahol akkora lag volt, hogy a teljes csapat mozdulatlan volt nagyjából egy jó percen keresztül. Senki nem mozdult semerre, nekem is csak a tornyom forgott, de se előre, se hátra a tank! Ping jelző kiakadva folyamatosan piros volt és volt, hogy a ping felugrott 400 fölé.
    AMX 50 120 voltam, amit ma nem nagyon kellett volna kivinnem a garázsból, mert nem engedte vele a játékot, sem nyerni. Pechemre pont ezt szemeltem ki, hogy ma tolom neki, hogy mihamarabb elérjem az 50B-t. :O Mivel ilyen remek csatákat sikerült vele mennem, maradt még 24K XP a 10-esig. :((

    Viszont a másik két tankkal rendben voltak a csaták, kiváltképp azzal a Leo körrel illetve a befejezésnek választott - jó választásnak bizonyult - BC 25t AP kör, amivel sikerült teljesítenem észrevétlenül egy küldetést az Obj.260 közül. A végén már csak egy arty volt, amit kilőtt motorral mentem felkutatni - sikerült is - és rálőttem 1x, föld, rálőttem 2x, föld - ekkor már a többiek is látták és lőtték is - végül 3x beadta és ezzel lett meg tulajdonképpen a küldi. :B

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák