Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz Bazsee71 #71738 üzenetére

    Még mindig erősen béta állapotú a rendszer, továbbra sem értem hogy egy 20-as szériájú Lumiaval miért kell messzemenő következtetéseket levonni, mikor az is tisztán és érthetően le lett írva, hogy a 30-as széria fogja első körben megkapni. Vagyis elsősorban azokra vannak még optimalizálva az Insider build-ek. Én próbáltam 920-on és 930-on is. Ég és föld a különbség. Bár hozzáteszem 920-on sem tapasztaltam azon hibák nagy részét amiket említettél. Meg amúgy sem értem mit vársz egy 512 RAM-os készüléktől így 2015-ben. Nézd meg az 512-es droidos telefonokat és akkor mondd, hogy mész vissza droidra. Meg arra is kíváncsi vagyok melyik régi 512-es droidfon kapta meg a Lollipopp-ot meg melyik kapja meg a Marshmallow-t és mennyivel működik gyorsabban a telefon velük. Jah, hogy már az első pontnál elhasalt a dolog merthogy frissítést se kapnak.... Ha nem tudod értékelni azt hogy a MS legalább támogatja az alsó kategóriát is a többi gyártóval ellentétben akkor meg mi a fenének kellett a 8.0-át frissíteni? Folyton ez a sok értelmetlen panaszkodás megy minden topikban... Értékeljük már, hogy legalább törődnek azokkal is akik 20-30 ezres készülékeket vesznek csak amin nekik nulla hasznuk van.
    Egyébként most 520-at használok 8.1-gyel még a 930 szervízben csücsül és azt kell mondjam ahhoz képest amilyen nulla az a telefon igencsak használható a 8.1 rajta. Mondjuk Windows Device Recovery Tool-lal újra húztam használat előtt és belaktam nulláról. Lassabban nyílnak az alkalmazások mint a 930-on de a rendszersebesség közel ugyanaz.

    Egyébként WP10 nem lesz, W10M a neve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák